• O škole

• Projekty a žiadosti o granty

•

Projekty do ktorých sa zapojila naša škola alebo na ktoré boli podané žiadosti o finančné prostriedky:

Národný projekt NÚCEM - Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania.

2. Národný projekt MŠ SR - Elektronizácia vzdelávacích systémov regionálneho školstva.

3. Národný projekt VÚDPaP - Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí.

4. Národný projekt - Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety.

5. Rozvojový projekt MŠ SR - Enviroprojekt 2014. - finančne nepodporený

6. Národný projekt MŠ SR – NPCZvyšovanie kvalifikácie učiteľov telesnej a športovej výchovy“.

7. Projekt SIOVPodpora profesijnej orientácie žiakov ZŠ na odborné vzdelávanie a prípravu prostredníctvom rozvoja polytechnickej výchovy zameranej na rozvoj pracovných zručností a práce s talentami.“(nepilotná škola).

8. Národný projekt ,,Nové trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách".