• Adventné čítanie

• Milí rodičia a žiaci, prinášame Vám na každý deň adventného obdobia, teda obdobia prípravy na Vianoce, jeden milý príbeh, ktorý vám môže spríjemniť toto čakanie a pomôže uvedomiť si, čo je naozaj dôležité. Príjemné počúvanie.

• Posledný deň v škole v roku 2021

• Pani Zima nás obdarila štedrou nádielkou snehu akú si mnohé deti nepamätajú, a tak sa žiaci druhého stupňa rozlúčili so starým rokom poriadnou guľovačkou.

• Adventné čítanie

• Milí rodičia a žiaci, prinášame Vám na každý deň adventného obdobia,teda obdobia prípravy na Vianoce, jeden milý príbeh, ktorý vám môže spríjemniť toto čakanie a pomôže uvedomiť si,čo je naozaj dôležité. Príjemné počúvanie.

• Mikuláš v škole

• 6. 12. zavítal Mikuláš aj do našej školy. Navštívil každú triedu a za básničku, či pesničku odmenil poslušné deti.

• Prvý stupeň pomáha

• V týždni od 29.11.-3.12. sa žiaci 1. stupňa zapojili do zbierky Mikuláš pre druhých. Ďakujeme veľmi pekne všetkým rodičom i žiakom, ktorí prejavili svoju štedrosť a urobili tak radosť iným ľuďom.Vyzbierané sladkosti dnes pani učiteľka Lackovičová odovzdala do Centra pomoci pre rodinu v Trnave, odkiaľ budú ďalej distribuované do rodín.

• Vianočné čítanie

• Adventné tvorenie

• Dňa 30.11. vyrábali štvrtáci venčeky...adventné,zimné,vianočné...komu sa aký páčil. Všetci s chuťou tvorili,a hoci niektorí sa namáhali viac,výsledok stojí za to.Keby si niekto chcel urobiť podobný venček doma,stačí vám k tomu polystyrenovy kruh, 2klbka puffy vlny, ozdoby podľa vášho vkusu a tavna pištoľ.Príjemné tvorenie.