- Úspechy našich žiakov 2019/2020
- Úspechy našich žiakov 2018/2019
- Úspechy našich žiakov 2017/2018
- Úspechy žiakov 2016/2017
- Úspechy žiakov 2015/2016
- Úspechy žiakov 2014/2015
- Úspechy žiakov 2013/2014
- Úspechy žiakov 2012/2013
- Úspechy žiakov 2011/2012
- Úspechy žiakov 2010/2011
- Úspechy školy 2009/2010
- Úspechy školy 2008/2009
Úspechy žiakov 2012/2013
Reprezentovali
2012/2013
Olympiády a vedomostné súťaže
Matematický klokan
kategória - Klokanko 1
Samko Šiška
1. ročník
Mgr.Hlubíková
Zuzka Polaníková
1. ročník
Tomáš Mikuš
1. ročník
ÚR
Samko Miklovič
1. ročník
Jessica Bačová
1. ročník
ÚR V. Miháliková
1. ročník
Daniel Lenghart
1. ročník
kategória - Klokanko 2
A. Lukáčová
2. ročník
Mgr.Knapová
S. Lukáčová
2. ročník
V. Fančovičová
2. ročník
Z. Synaková
2. ročník
M. Bačík
2. ročník
ÚR
J. Eliáš
2. ročník
M. Moravec
2. ročník
ÚR D. Repková
2. ročník
kategória - Klokanko 3
Martin Pavkov
3. ročník
Mgr.Mrvová
kategória - Klokanko 4
S. Slížik
4. ročník
ÚR
Mgr.Knažíková M.
D. Skurčáková
4. ročník
A. Repka
4. ročník
V. Dulinová 4. ročník
Pytagoriáda
kategória P3
Martin Pavkov
3. ročník
OK
Mgr.Mrvová
Sebastián Horváth
3. ročník
OK
Miroslav Moravec
3. ročník
ŠK
kategória P4
Samuel Slížik
4. ročník
OK
3. miesto
ÚR
Mgr.Knažíková M.
Pavol Podhradský
4. ročník
OK
Dominik Diák
4. ročník
OK
Lukáš Vignát
4. ročník
OK
Valéria Dulinová
4. ročník
OK
kategória P5
Martin Skurčák
5. ročník
OK
Mgr.Knažíková Ľ.
Lenka Polaníková
5. ročník
OK
kategória P6
Jakub Vignát
6. ročník
OK
Mgr.Knažíková Ľ.
Geografická olympiáda
Daniel Laták
5. ročník
OK
5. miesto
ÚR
Mgr.Katrincová
Martin Skurčák
5. ročník
OK
19. miesto
Jakub Skurčák
7. ročník
OK
5. miesto
Olympiáda v anglickom jazyku
Roháčková Paulína
8. ročník
OK
10. miesto
Mgr.Šimová
Podhradská Kristína
7. ročník
OK
8. miesto
Dejepisná olympiáda
Moravcová Lenka
8. ročník
OK
5. miesto
Mgr.Podhradská
Biologická olympiáda kat. E - botanika
Lackovičová Lucka
7. ročník
OK
1. miesto
ÚR
Mgr.Hecht
KK
1. miesto
ÚR
CK
7. miesto
ÚR
iBobor
Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.
iBobor
kategória - Benjamín
Mgr.Hecht
Lackovičová Lucia
7. ročník
57,35 bod.
ÚR
Repka Adam
7. ročník
54,68 bod.
ÚR
Páleníková Paulína
7. ročník
50,69 bod.
ÚR
kategória - Kadet
Repka Michal
9. ročník
69,34 bod.
ÚR
Moravčíková Zuzana
8. ročník
45,36 bod.
Štrbová Eliška
9. ročník
41,36 bod.
Envirotázniky
Celoslovenská olympiáda o životnom prostredí pre žiakov II. stupňa základných škôl.
Envirotázniky
Laták Daniel
5. ročník
28 bod.
Mgr.Hecht
Umelecké súťaže
Putujeme za ľudovou piesňou
Diana Backarová
2. ročník
OK
Mgr.Kováčiková
Mgr.Knažíková M.
Jakub Skurčák
7. ročník
OK
Katarína Mišovičová
4. ročník
OK
Slávik Slovenska
Diana Backarová
2. ročník
OK
Mgr.Kováčiková
Jakub Skurčák
7. ročník
OK
3. miesto
Katarína Mišovičová
4. ročník
OK
3. miesto
Literárne súťaže
Šaliansky Maťko
Katarína Mišovičová
4. ročník
OK
Mgr.Knažíková M.
Matej Máťaš
6. ročník
OK
Mgr.Podhradská
Hollého pamätník
Lenka Moravcová
8. ročník
OK
3. miesto
PaedDr.Králičová
Športové súťaže
Jarný beh
Natália Rydzá
6. ročník
OK
3. miesto
Mgr.Kováčiková
Mgr.Kováčiková
PaedDr.Králičová
M. Maňásková
5. ročník
OK
4. miesto
Petra Ernstová
8. ročník
OK
4. miesto
Pavlína Roháčková 8. ročník OK 6. miesto PaedDr.Králičová Jednota cup - Malý futbal starší žiaci
Horváth Miloš, Jakubec Ivan, Sitai Karol, Repka Michal, Beránek Adam, Trnovec Lukáš
OK
2. miesto
B.Duchoň
Školský pohár Dôvera - Malý futbal mladší žiaci
Repka Adam, Fančovič Martin, Máťaš Matej, Trnovec Lukáš, Derzsi Patrik, Čonka Igor
OK
2. miesto
B.Duchoň
Mc Donald´s cup - Malý futbal 1. - 4. ročník
Podhradský Pavol, Bango Nikolas, Vignát Lukáš, Bango Slavomír, Horváth Sebastián, Moravec Miroslav
OK
4. miesto
Mgr.Mrvová
Mgr.Knažíková M.
Školské majstrovstvá Slovenska v atletike - 300 m
Horváth Miloš OK
1. miesto
B.Duchoň
KK
1. miesto
CK
2. miesto
Ostatné súťaže
Divadelný festival v ANJ 2013 - za špeciálny prístup ku klasickej rozprávke Červená čiapočka. Mgr. Šimová
ÚR – úspešný riešiteľ
ŠK – školské kolo
OK – obvodné (okresné) kolo
KK – krajské kolo
CK - celoslovenské kolo