• Úspechy žiakov 2010/2011

        • Reprezentovali

          2010/2011

          Rozprávkové vretienko

          Kristína Šipošová

          9. ročník

          ŠK

           

          uč. Králičová

           

           

           

           

           

          Šaliansky Maťko

          Katarína Mišovičová

          2. ročník

          ŠK

           

          uč. Knažíková M.

          Veronika Rybová

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Králičová

          Lenka Moravcová

          6. ročník

          ŠK

           

          uč. Králičová

           

           

           

           

           

          Putujeme za ľudovou piesňou - jednotlivci

          Dávid Koleszár

          3. ročník

          ŠK

           

          uč. Kováčiková

                 

          Geografická olympiáda

          Maroš Jaroščák

          8. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Radovan Jankovič

          9. ročník

          OK

          (ÚR)

          Rudolf Moravčík

          9. ročník

          ŠK

           

          Jakub Skurčák

          5. ročník

                OK      

          (ÚR)

           

          Lucia Lackovičová

          5. ročník

          OK

          (ÚR)

           

          Pavlína Roháčková

          6. ročník

          ŠK

             

          Zuzana Moravčíková

          6. ročník

          ŠK

             

           

          Pytagoriáda

          Martin Skurčák

          3. ročník

          OK

          (ÚR)

          uč. Hlúbiková

          Lenka Polaníková

          3. ročník

          ŠK

             

          Matej Máťaš

          4. ročník

          ŠK

           

          uč. Knapová

          Natália Rydzá

          4. ročník

          ŠK

             

          Tamara Knažíková

          4. ročník

          ŠK

             

          Lucia Lackovičová

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Patrik Beránek

          6. ročník

          OK

          (ÚR)

          uč. Knažíková L.

           

           

           

           

           

          Matematický klokan

          Valéria Dulinová

          2. ročník

           

          (ÚR)

          uč. Knažíková M.

          Samuel Slížik

          2. ročník

           

          (ÚR)

          uč. Knapová

          Nikola Moravcová

          4. ročník

           

          (ÚR)

          Matej Roháček

          4. ročník

           

          (ÚR)

           

           

           

           

           

          Majstrovstvá okresu v ľahkej atletike

          beh na 300 m

           

           

           

           

          Dušan Jošt

          9. ročník

          OK

          1. miesto

          uč. Tassyová

          skok do diaľky

           

           

           

           

          Marek Antal

          9. ročník

          OK

          3. miesto

          uč. Tassyová

          štafeta

           

           

           

           

          Družstvo chlapcov

           

          OK

          2. miesto

          uč. Tassyová

          skok do výšky

           

           

           

           

          Martin Fúska

          9. ročník

          OK

          1. miesto

          uč. Tassyová

          vrh guľou

           

           

           

           

          Martin Fúska

          9. ročník

          OK

          3. miesto

          uč. Tassyová

          hod kriket. loptičkou

           

           

           

           

          Michaela Beránková

          9. ročník

          OK

          1. miesto

          uč. Tassyová

           

           

           

           

           

          Olympiáda v anglickom jazyku

          Ľuboš Moravec

          9. ročník

          OK

          1. miesto

          uč. Šimová

           

           

           

           

           

          Slávik Slovenska

          Dávid Koleszár

          3. ročník

          ŠK

           

          uč. Hlúbiková

          Hollého pamätník

          Samuel Slížik

          2. ročník

          ŠK

           

          uč. Knažíková M.

          Jakub Skurčák

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Králičová

          Kristína Podhradská

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Králičová

                   

          Všetkovedko

          Martin Skurčák

          3. ročník

           

          (ÚR)

          uč. Hlúbiková

          Tamara Knažíková

          4. ročník

           

          (ÚR)

          uč. Knapová   

          Matej Roháček

          4. ročník

           

          (ÚR)

          Taktik

          Lukáš Trnovec

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Adam Repka

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Martin Fančovič

          5. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          iBobor - Benjamín

          Pavlína Roháčková

          6. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Michal Repka

          7. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Zuzana Moravčíková

          6. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          iBobor - Kadet

          Maroš Jaroščák

          8. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Radoslava Srncová

          8. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

          Ľubomír Ostrčil

          8. ročník

          ŠK

           

          uč. Melovičová

           

          ÚR – úspešný riešiteľ

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje