• Úspechy našich žiakov 2018/2019

        • Reprezentovali

          v šk. roku 2018/2019

          Olympiáda z anglického jazyka

          Tomáš Mikuš

          7. ročník

          OK

          UR   3.miesto

          Mgr. Opat

          Štúrove a Hollého rétorické Drahovce

          Veronika Šoltésová

          5. ročník

          KK

          cena poroty

           

          Matematická olympiáda

          Sofia Mia Kopúnová

          5. ročník

          ŠK

          UR

          Mgr. Čižmárová

          Ivan Bihári

          5. ročník

          ŠK

          UR

          Samuel Kollá

          5. ročník

          ŠK

          UR

          Slávik Slovenska – kategória I.

          Qvido Bača

           

          ŠK

          1. miesto

           

          Alex Kováč

           

          ŠK

          2. miesto

           

          Lukas Toráč

           

          ŠK

          2. miesto

           

          Natália Sanchezová

           

          ŠK

          3. miesto

           

          Šimon Miklovič

           

          ŠK

          3. miesto

           

          Slávik Slovenska – kategória II.

          René Gašparovič

          6. ročník

          ŠK

          1. miesto

           

          Sofia Bačová

          5. ročník

          ŠK

          2. miesto

           

          Nella Gašparovičová

           

          ŠK

          3. miesto

           

          Putujeme za ľudovou piesňou – kategória sólo

          Alex Kováč

          2. ročník

          OK

          3. miesto

           

          Holého pamätník

          Kategória POÉZIA

          Erika Císarová

          3.ročník

          ŠK

          1.miesto

           

          Natália Sanchezová

          2.ročník

          ŠK

          2. miesto

           

          Tamara Mosnáková

          2.ročník

          ŠK

          3.miesto

           

          Kategória PRÓZA

          Marianna Máťašová

          4.ročník

          ŠK

          1.miesto

           

          Šimon Miklovič

          2.ročník

          ŠK

          2.miesto

           

          Bianka Joštová

          4.ročník

          ŠK

          3. miesto

           

          Adriana Páleníková

          3.ročník

          ŠK

          3. miesto

           

          Pytagoriáda 3

          Alžbeta Bittnerová

          3. ročník

          ŠK

          UR

           

          Iveta Leličová

          3. ročník

          ŠK

          UR

           

          Atletika

          Kristián Králik

          vrh guľou

          9. ročník

          KK

          4. miesto

           

          Slavomír Bango

          beh na 1000 m

          8. ročník

          KK

          8. miesto

           

          Nelly Spálová

          beh na 300 m

          8. ročník

          OK

          3. miesto

           

          Kristína Majerníková

          beh na 800 m

          6. ročník

          OK

          2. miesto

           

          Družstvo chlapcov OK 3. miesto

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Englishstar

          Žiaci ročníkov 4. až 8. sa zapojili do celoslovenskej medzinárodnej súťaže Englishstar kde si overili svoje vedomosti v anglickom jazyku.  

          Meno a priezvisko

          Rocnik

          Pocet bodov

          Percenta

          Timea Martiníková

          4.

          44

          63 %

          Jakub Horváth

          4.

          66

          94 %

          Marianna Maťašová

          4.

          47

          67 %

          Stela Bajzíková

          4.

          52

          74 %

          Thomas Baer

          4.

          58

          83 %

          Ivan Bihári

          5.

          66

          66 %

          Miroslava Bittnerová

          7.

          86

          86 %

          Tomáš Mikuš

          7.

          99

          99 %

          Diana Backárová

          8.

          94

          94 %

          Viktória Fančovičová

          8.

          95

          95 %

           

           

          Envirootáznikov 2018/2019

          meno

          počet bodov

          ročník

          Miklovič

          27

          7.

          Kotrubčík

          25

          6.

          Pavkov

          25

          9.

          Moravec Miroslav

          24

          9.

          Lenghart

          23

          7.

          Bačová

          22

          8.

          Bittnerová

          21

          7.

          Farkašová

          21

          7.

           

           iBobor 2018/2019

          Drobci

          V kategórii Drobci súťažilo 13 629 súťažiacich
          Plný počet bodov dosiahlo 91, úspešných riešiteľov je 1 768 (13,0%). 
          Priemer získaných bodov je 30,40 (zo 72); medián je 28.

           

          meno

          ročník

          počet bodov

          percentil

          1.

          Natália Sanchézová

          2. roč.

          39

          76

          2.

          Šimon Miklovič

          2. roč.

          36

          75

          3.

          Roman Moravec

          3. roč.

          35

          75

          4.

          Jakub Mosnák

          2. roč.

          33

          64

          4.

          Tamara Mosnáková

          2. roč.

          33

          64

          5.

          Samo Paukovič

          2. roč.

          32

          64

          6.

          Linda Zbončáková

          3. roč.

          31

          56

          7.

          Erika Cisárová

          3. roč.

          30

          55

          7.

          Vanda Chinoradská

          3. roč.

          30

          55

          Bobríci

          V kategórii Bobríci súťažilo 18 460 súťažiacich
          Plný počet bodov dosiahli 543, úspešných riešiteľov je 6 683 (36,2%). 
          Priemer získaných bodov je 50,57 (z 96); medián je 48.

           

          meno

          ročník

          počet bodov

          percentil

          1.

          Kollar Samuel

          5. ročník

          72

          82

          2.

          Ivan Bihári

          5. ročník

          60

          68

          3.

          Jakub Horváth

          4. ročník

          52

          58

          3.

          Mia Kopúnová

          5. ročník

          52

          58

          Benjamíni

          V kategórii Benjamíni súťažilo 18 329 súťažiacich
          Plný počet bodov dosiahli 508, úspešných riešiteľov je 8 120 (44,3%). 
          Priemer získaných bodov je 47,45 (z 80); medián je 46,69.

           

          meno

          ročník

          počet bodov

          percentil

          1.

          Samuel Miklovič

          7. ročník

          73,34

          94

          2.

          Alexandra Farkašová

          7. ročník

          70,67

          92

          3.

          Tomáš Mikuš

          7. ročník

          68,01

          88

          4.

          Zuzana Polaníková

          7. ročník

          53,35

          64

          5.

          Miroslava Bittnerová

          7. ročník

          50,69

          58

          Kadeti

          V kategórii Kadeti súťažilo 16 209 súťažiacich
          Plný počet bodov dosiahli 527, úspešných riešiteľov je 8 196 (50,4%). 
          Priemer získaných bodov je 49,33 (z 80); medián je 50,69.

           

          meno

          ročník

          počet bodov

          percentil

          1.

          Matúš Moravec

          8. ročník

          66,68

          85

          2.

          Zuzana Synaková

          8. ročník

          64,01

          80

          3.

          Viktória Fančovičová

          8. ročník

          62,68

          78

          4.

          Matej Bačík

          8. ročník

          50,69

          53

          5.

          Sebastián Horváth

          9. ročník

          49,36

          49

          6.

          Martin Paukov

          9. ročník

          49,36

          49

           

          Športový deň – 1. stupeň

          1. kategória – 1. a 2. ročník

          Hod kriketovou loptičkou - chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Lukas Toráč

          2.

          Alex Kovács

          3.

          Tobias Martiník

           

          Hod kriketovou loptičkou - dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Natália Chynoradská

          2.

          Rebeka Blažová

          3.

          Timea Miklovičová

           

          Skok do diaľky z miesta - chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Nicolas Habiňák

          2.

          Lukáš Možucha

          3.

          Jakub Mosnák

           

          Skok do diaľky z miesta - dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Natália Chynoradská

          2.

          Simona Králiková

          3.

          Nela Miklovičová

           

          Beh- 60m- chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Nicolas Habiňák

          2.

          Jakub Mosnák

          3.

          Tobias Martiník

           

          Beh na 60m- dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Vanessa Trajková

          2.

          Nela Miklovičová

          3.

          Simona Králiková

           

          Vytrvalostný beh- chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Nicolas Habiňák

          2.

          Jakub Mosnák

          3.

          Tobias Martiník

           

          Vytrvalostný beh- dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Nela Miklovičová

          2.

          Vanessa Trajková

          3.

          Lea Blštáková

           

          II. kategória- 3.-4. ročník

          Hod kriketovou loptičkou- chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Thomas Baer

          2.

          Jakub Lobodáš

          3.

          Qvído Bača

           

          Hod kriketovou loptičkou- dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Martina Máťašová

          2.

          Nella Gašparovičová

          3.

          Iveta Leličová

           

          Skok do diaľky z miesta- chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Thomas Baer

          2.

          Jakub Lenghart

          3.

          Adrián Koštial

           

          Skok do diaľky z miesta- dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Bianka Joštová

          2.

          Martina Máťašová

          3.

          Marianna Máťašová

           

          Beh na 60m- chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Thomas Baer

          2.

          Adrián Koštial

          3.

          David Miklovič

           

          Beh na 60m - dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Bianka Joštová

          2.

          Nella Gašparovičová

          3.

          Adriana Páleníková

           

          Vytrvalostný beh- chlapci

          poradie

          meno

          1.

          Thomas Baer

          2.

          Jakub Lobodáš

          3.

          Roman Moravec

           

          Vytrvalostný beh- dievčatá

          poradie

          meno

          1.

          Bianka Joštová

          2.

          Nella Gašparovičová

          3.

          Adriana Páleníková

           

          Najlepší športovec 1. stupňa

          -          Thomas Baer- 12 b

          -          Bianka Joštová- 9 b

           

           

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje