• Úspechy našich žiakov 2017/2018

        • Reprezentovali

          v šk. roku 2017/2018

          Športové súťaže

           

          Ľahká atletika - dievčatá

          hod kriketovou loptičkou

          Valéria Dulinová

          9. ročník

          OK

          KK

          1. miesto

          6. miesto

          Mgr. Tassyová

          vrh guľou

          Valéria Dulinová

          9. ročník

          CK

          3. miesto

          beh na 60 m

          Katarína Mišovičová

          9. ročník

          KK

          3. miesto

          beh na 300 m

          Katarína Mišovičová

          9. ročník

          CK

          3. miesto

          Ľahká atletika - chlapci

          beh na 60 m

          Kevin Sitai

          9. ročník

          OK

          KK

          1. miesto

          5. miesto

           

          hod kriketovou loptičkou

          Kevin Sitai

          9. ročník

          OK

          2. miesto

          Mgr. Tassyová

          vrh guľou

          Kristián Králik

          8. ročník

          OK

          2. miesto

          skok do výšky

          Kristián Králik

          8. ročník

          OK

          2. miesto

          Ďalší výborní atléti :

          Bango Nicolas, Bango Slavko, Horváth, Petická,

          Žiaci, ktorí prispeli do počtu bodov:

          Backárová, Kotrubčíková, Skurčáková, Spálová, Fančovičová, Synaková

          Hrivnák, Pavkov, bratia Moravcoví 

          Celkové poradie:

           

          CHLAPCI  - 3. miesto

          DIEVČATÁ – 4. miesto

           

           

           

          Talentové a umelecké súťaže

          Rozprávkové vretienko

          Uršuľa Žáková

          5. ročník

          ŠK

          Mgr. Lacková

          Putujeme za ľudovou piesňou - duo

          Katarína Mišovičová

          9. ročník

          OK

          1.     miesto

          Mgr. Kováčiková

          Veronika Beňovská

          8. ročník

          OK

          Hollého pamätník - poézia

          Ivan Bihári

          4. ročník

          ŠK

          1.     miesto

          Mgr. Mrvová

          Samuel Kollár

          4. ročník

          ŠK

          2.    miesto

          Mgr. Mrvová

          Jakuv Horváth

          3. ročník

          ŠK

          3.    miesto

          Mgr. Knapová

          Hollého pamätník - próza

          Bianka Joštová

          3. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Knapová

          Sofia Mia Kopúnová

          4. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Mrvová

          Iveta Leličová

          2. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Drgoňová

          Adriana Páleníková

          2. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Drgoňová

          Martina Máťašová

          3. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Knapová

          Daniela Brisudová

          5. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Lacková

          Hollého pamätník - poézia

          Samuel Koštial

          6. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Lacková

          Nikola Bačová

          7. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Sušienková, PhD.

          Viktória Fančovičová

          7. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Štúrove a Hollého rétorické Drahovce

          Bibiana Báčíková

          5. ročník

          ŠK

           

          Mgr. Sušienková, PhD.

          Dominik Diák

          9. ročník

          ŠK

          Detský festival ľudovej hudby

          Veronika Beňovská

          8. ročník

          RS

          bronzové pásmo

          Mgr. Kováčiková

          Katarína Mišovičová

          9. ročník

          RS

          bronzové pásmo

          Slávik Slovenska – 1. kategória

          Alex Kováč

          1. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Valachová

          Martina Máťašová

          3. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Knapov

          Quido Bača

          2. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Drgoňová

          Nela Gašparovičová

          3. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Knapová

          Slávik Slovenska – 2. kategória

          Sofia Bačová

          4. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Mrvová

          Ivan Bihári

          4. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Mrvová

          Lucia Fančovičová

          4. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Mrvová

          Šaliansky Maťko

          Marianna Máťašová

          3. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Knapová

          Adriana Páleníková

          2. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Drgoňová

          Martina Máťašová

          3. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Knapová

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Vedomostné súťaže a olympiády

          Olympiáda z anglického jazyka

          Tomáš Mikuš

          6. ročník

          OK

          UR   2.miesto

          Mgr. Opat

          Bianka Kotrubčíková

          8. ročník

          ŠK

          UR

           

           

           

          Chemická olympiáda

          Dominik Diak

          9. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Bábiková

          Katarína Mišovičová

          9. ročník

          ŠK

          ÚR

          Biologická olympiáda kategória C

          Martin Pavkov

          8. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Bábiková

          Sebastián Horváth

          8. ročník

          ŠK

          ÚR

          Dominika Skurčáková

          9. ročník

          ŠK

          ÚR

          Biologická olympiáda kategória E

          Miroslava Bittnerová

          6. ročník

          KK

          ÚR

          3. miesto

          Mgr. Bábiková

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          RS – regionálna súťaž

          ŠK – školské kolo

          OK – okresné (obvodné) kolo

          KK – krajské kolo

          Envirootázniky 2017/2018

           

          meno

          ročník

          body

          1

          Dominik Diák

          9. roč.

          35

          2

          Katarína Mišovičová

          9. roč.

          35

          3

          Dominika Skurčáková

          9. roč.

          35

          4

          Matúš Moravec

          7. roč.

          35

          5

          Valeria Dulinová

          9. roč.

          33

          6

          Diana Backárová

          7. roč.

          33

          7

          Sebastián Horváth

          8. roč.

          33

          8

          Samuel Miklovič

          6. roč.

          33

          9

          Martin Pavkov

          8. roč.

          32

          10

          Nikola Bačová

          7. roč.

          32

          11

          Kristián Králik

          8. roč.

          32

          12

          Leo Kotrunčík

          5. roč.

          32

          13

          Daniela Brisudová

          5. roč.

          32

          14

          Pavol Podhradský

          9. roč.

          31

          15

          Sabína Synaková

          8. roč.

          31

          16

          Bianka Kotrubčíková

          8. roč.

          31

          17

          Miroslav Moravec

          8. roč.

          30

          18

          Ema Lobodášová

          5. roč.

          30

          19

          Veronika Beňovská

          8. roč.

          30

           

           

          VŠEVEDKO

          Dňa 30.11.2017 sa zúčastnilo 12 žiakov z ročníkov 2.- 4. celoslovenskej vedomostnej súťaže Všetkovedko. Celkovo súťažilo 20 470 detí. Našim žiakom sa darilo nasledovne: Osem žiakov – Roman Moravec, Jakub Lenghart, Martina Máťašová, Adrián Koštial, Jakub Kunkela, Mária Lépes, Samuel Kollár a Lucia Fančovičová – získalo titul Všetkovedkov učeň. Štyria žiaci: Stela Bajzíková, Marianna Máťašová ( 3.r.), Viktória Čerešníková a Sofia Mia Kopúnová ( 4.r.) získali titul VŠETKOVEDKO.

          Najlepšie uspela Marianna Máťašová, ktorá bola v rámci Slovenska na 31. mieste a získala titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY.

           

          iBobor

          koordinovala Mgr. Helena Knapová

          Kategória Drobec

          1.

          Stela Bajzíková

          3. ročník

          68 bodov

          97. percentil

          2.

          Jakub Horváth

          3. ročník

          48 bodov

          79. percentil

          2.

          Jakub Lobodáš

          3. ročník

          48 bodov

          79. percentil

          3.

          Adrián Koštial

          3. ročník

          44 bodov

          72. percentil

          4.

          Thomas Baer

          3. ročník

          40 bodov

          65. percentil

          5.

          Dávid Miklovič

          3. ročník

          32 bodov

          46. percentil

          6.

          Nella Gašparovičová

          3. ročník

          28 bodov

          37. percentil

          6.

          Bianka Joštová

          3. ročník

          28 bodov

          37. percentil

          6.

          Dominik Mikuš

          3. ročník

          28 bodov

          37. percentil

          7.

          Timea Martiníková

          3. ročník

          26 bodov

          27. percentil

           

           

          koordinovala Mgr. Bábiková

          Kategória - Bobrík

          max. počet bodov 96

          1.

          Leo Kotrubčík

          5. ročník

          72,00 bodov

          88. percentil

          2.

          Bibiana Bačíková

          5. ročník

          52,00 bodov

          58. percentil

          2.

          Ema Lobodášová

          5. ročník

          52,00 bodov

          58. percentil

          3.

          Uršuľa Žáková

          5. ročník

          44,00 bodov

          43. percentil

          4.

          Daniela Brisudova

          5. ročník

          40,00 bodov

          35. percentil

           

          Kategória - Benjamín

          max. počet bodov 80

          1.

          Samuel Miklovič

          6. ročník

          50,69 bodov

          76. percentil

          2.

          Matúš Moravec

          7. ročník

          40,03 bodov

          52. percentil

          3.

          Tomáš Mikuš

          6. ročník

          35,36 bodov

          40. percentil

          3.

          Nikola Bačová

          7. ročník

          35,03 bodov

          40. percentil

          4.

          Miroslava Bittnerová

          6. ročník

          33,37 bodov

          36. percentil

           

          Kategória - Kadeti

          max. počet bodov 80

          1.

          Dominika Skurčáková

          9. ročník

          58,38 bodov

          83. percentil

          2.

          Katarína Mišovičová

          9. ročník

          56,02 bodov

          78. percentil

          3.

          Dominik Diák

          9. ročník

          30,70 bodov

          26. percentil

          4.

          Miroslav Moravec

          8. ročník

          22,70 bodov

          14. percentil

          5.

          Martin Pavkov

          8. ročník

          21,37 bodov

          12. percentil

          5.

          Sabína Synaková

          8. ročník

          21,37 bodov

          12. percentil

          6.

          Sebastián Horváth

          8. ročník

          14,71 bodov

          5. percentil

           

           

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje