• Úspechy našich žiakov 2019/2020

        • Reprezentovali

          v šk. roku 2019/2020

          Olympiáda z anglického jazyka

          Tomáš Mikuš

          8. ročník

          OK

          UR, 3. miesto

          pripravila: Mgr. Opat

          Dejepisná olympiáda kategória F

          Sofia Mia Kopúnová

          6. ročník

          ŠK

          UR

          pripravila: Mgr. Tassyová

          Ivan Bihári

          6. ročník

          ŠK

          UR

          Dejepisná olympiáda kategória E

          Uršula Žáková

          7. ročník

          ŠK

          UR

          pripravila: Mgr. Tassyová

          Biologická olympiáda kategória C

          Miroslava Bittnerová

          8. ročník

          OK

          UR

          pripravila: Mgr. Bábiková

          Samuel Miklovič

          8. ročník

          OK

          UR

          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

          Miroslava Bittnerová

          8. ročník

          OK

          UR, 5. miesto

          pripravila: Mgr. Lacková

          Zdobenie vianočných medovníkov

          Ema Lobodášová

          7. ročník

          OK

          3. miesto

          sprievod: Mgr. Tassyová

          Pytagoriáda

          Kategória P3

          Lukas Toráč

          3. ročník

          ŠK

          UR

          koordinátor: Mgr. Trnený

          Jakub Beránek

          3. ročník

          ŠK

          UR

          Šimon Miklovič

          3. ročník

          ŠK

          UR

          Jakub Mosnák

          3. ročník

          ŠK

          UR

          Kategória P5

          Stela Bajzíková

          5. ročník

          ŠK

          UR

          koordinátor: Mgr. Trnený

          Šaliansky Maťko

          Kategória I

          Juraj Brisuda

          2.ročník

          ŠK

          1. miesto

          pripravila: Mgr. Lackovičová

          Lea Blštáková

          2.ročník

          ŠK

          1. miesto

          Šimon Miklovič

          3.ročník

          ŠK

          1. miesto

          pripravila: Mgr. Brošová

          Kategória II

          Alžbeta Bittnerová

          4. ročník

          ŠK

          2. miesto

          pripravila: Mgr. Lipovská

          Kategória III

          Uršula Žáková 

          7. ročník

          ŠK

          3.miesto

          pripravila: Mgr. Lacková

          EXPERT geniality show je celoslovenská vedomostná súťaž, v ktorej žiaci ukážu, čo vedia, ktorá podporuje logické myslenie a súťaživosť, intelektuálny rast, motivuje získavať ďalšie informácie. Je starším bratom Všetkovedka. 

           

          V kategórii EXPERT 5 súťažili 3 žiaci a umiestnili sa v tomto poradí: 

          1. Stela Bajzíková

          2. Martina Máťašová

          3. Marianna Máťašová

           

          V kategórii EXPERT 6 súťažil 1 žiak,  Samuel Kollar a získal v rámci Slovenska najlepšie umiestnenie spomedzi súťažiacich na našej škole.

           

          V kategórii EXPERT 7 súťažilo 7 žiakov a umiestnili sa v tomto poradí:

          1. Bibiana Bačíková

          2. Uršula Žáková

          3. Daniela Brisudová

          4. Ema Lobodášová

          5. Kristína Majerníková

          6. Patrik Králik

          7. René Gašparovič

           

          Koordinátor: Mgr. Dana Kováčiková

           

          iBobor 2019/2020

          Úspešní riešitelia súťaže:

          Kategória Drobec (maximálny počet bodov 72)

          poradie

          meno

          body

          trieda

          1.

          Tobias Martiník

          72 bodov, 100. percentil

          2. A

          1.

          Šimon Miklovič

          72 bodov, 100. percentil

          3. A

          1.

          Lea Blštáková

          72 bodov, 100. percentil

          2. A

          1.

          Lukas Toráč

          72 bodov, 100. percentil

          3. A

          2.

          Timea Miklovičová

          60 bodov, 77. percentil

          2. A

          2.

          Jakub Beránek

          60 bodov, 77. percentil

          3. A

          2.

          Samuel Paukovič

          60 bodov, 77. percentil

          3. A

          3.

          Juraj Brisuda

          56 bodov, 61. percentil

          2. A

          4.

          Natália Sanchezová

          52 bodov, 57. percentil

          3. A

          5.

          Marek Čavajda

          48 bodov, 51. percentil

          2. A

          5.

          Tamara Mosnáková

          48 bodov, 51. percentil

          3. A

          5.

          Jakub Mosnák

          48 bodov, 51. percentil

          3. A

          5.

          Tobias Váry

          48 bodov, 51. percentil

          2. A

           

          Kategória Bobrík (maximálny počet bodov 96)

          poradie

          meno

          body

          trieda

          1.

          Stela Bajzíková

          84 bodov, 91. percentil

          5. A

          2.

          Jakub Lobodáš

          78 bodov, 78. percentil

          5. A

          3.

          Martina Máťašová

          76 bodov, 78. percentil

          5. A

          4.

          Mariana Máťašová

          72 bodov, 71. percentil

          5. A

          4.

          Jakub Horváth

          72 bodov, 71. percentil

          5. A

          5.

          Adrián Koštial

          64 bodov, 56. percentil

          5. A

          6.

          Iveta Leličová

          64 bodov, 56. percentil

          4. A

          6.

          Thomas Baer

          64 bodov, 56. percentil

          5. A

          6.

          Jakub Lenghart

          64 bodov, 56. percentil

          5. A

           

          Kategória Kadet (maximálny počet bodov 80)

          poradie

          meno

          body

          trieda

          1.

          Matúš Moravec

          57,35 bodov, 86. percentil

          9. A

          2.

          Matej Bačík

          52,02 bodov, 77. percentil

          9. A

           

           

          Koordinátor: Mgr. Bábiková

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje