• Úspechy žiakov 2016/2017

        • Reprezentovali

          v šk. roku 2016/2017

          Športové súťaže

          Ľahká atletika

          hod kriketovou loptičkou

          Martina Maňásková

          9. ročník

          OK

          1. miesto

          Mgr. Petrovičová

          beh na 60 m

          Katarína Mišovičová

          8. ročník

          OK

          1. miesto

          beh na 300 m

          Katarína Mišovičová

          8. ročník

          KK

          4. miesto

          vrh guľou

          Valéria Dulinová

          8. ročník

          KK

          1. miesto

           

          Družstvo dievčat – víťazky krajského kola – 3. miesto

          Umelecké súťaže

          Putujeme za ľud. piesňou

          Katarína Mišovičová

          8. ročník

          OK

           2.miesto

          Mgr. Kováčiková

           
                   

           

           

           

           

          Vedomostné súťaže a olympiády

          Chemická olympiáda

          Lenka Polaníková

          9. ročník

          OK

          UR

          5.miesto

          Mgr. Bábiková

           

           

          KK

          UR

          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

          Lenka Polaníková

          9. ročník

          OK

          UR

          1.miesto

          Mgr. Sušienková

          Olympiáda z anglického jazyka

          Sandra Vidová

          9. ročník

          ŠK

          UR

          Mgr. Nitraiyová

          Tomáš Mikuš

          5. ročník

          ŠK

          UR

          Dejepisná olympiáda

          Viktória Fančovičová

          6. ročník

          ŠK

          UR

          Mgr. Tassyová

          Zuzana Synaková

          6. ročník

          ŠK

          UR

          Nikola Bačová

          6. ročník

          ŠK

          UR

          Biologická olympiáda kat. E

          Sandra Vidová

          9. ročník

          OK

          UR

            4.miesto

          Mgr. Bábiková

          Biologická olympiáda kat. D

          Sebastián Horváth

          7. ročník

          OK

          UR

          5.miesto

          Mgr. Bábiková

          Martin Pavkov

          7. ročník

          OK

          UR

          5.miesto

          Matúš Moravec

          6. ročník

          OK

          UR

          6.miesto

           

           

           

          Pytagoriáda

          kategória P3

          Samuel Kollár

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Mrvová

          Ivan Bihári

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          Sofia Mia Kopúnová

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          kategória P4

          Bibiana Bačíková

          4. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Valachová

          kategória P5

          Tomáš Mikuš

          5. ročník

          ŠK

          ÚR

          Ing. Mišíková

          kategória P6

          Matúš Moravec

          6. ročník

          ŠK

          ÚR

          Ing. Mišíková

           

          Matematický klokan – 1. až 4. ročník

          Najviac bodov získala Uršuľa Žáková (4. ročník) – úspešnosť 87, 8 %

          Šampión školyvje Stela Bajzíková – 2. ročník, ktorá vo svojej kategórii zanechala za sebou 94, 6 % detí.

          Vševedko 

          Stela Bajzíková a Jakub Horváth – 2. ročník - svojimi vedomosťami predbehli 96,5% rovesníkov a z celkového počtu  6 055  sa obaja umiestnili na 6.mieste.

          Envirotazniky

          Biháriová Miroslava - 5. ročník

          Viktória Fančovičová - 6. ročník

           

          iBobor – koordinovala uč.Mgr. Bábiková

          kategória Benjamín

          meno

          trieda

          poradie na škole

          počet bodov

          Mikuš Tomáš

          5. roč.

          1.

          42,7

          Moravec Matúš

          6. roč.

          2.

          41,36

          Horváth Sebastián

          7. roč.

          3.

          36,03

          Farkašová Alexandra

          5. roč.

          3.

          36,03

           

          kategória kadet

          meno

          trieda

          poradie na škole

          počet bodov

          Dulinová Valéria

          8. roč.

          1.

          48,02

          Vidová Sandra

          9. roč.

          1.

          48,02

          Mišovičová Katarína

          8. roč.

          2.

          41,36

          Podhradský Pavol

          8. roč.

          2.

          41,36

          Polaníková Lenka

          9. roč.

          3.

          37,36

          Skurčáková Dominika

          8. roč.

          3.

          37,36

          Laták Daniel

          9. roč.

          4.

          32,03

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje