• Úspechy žiakov 2015/2016

        • Reprezentovali

          v šk. roku 2015/2016

          Olympiády a vedomostné súťaže

          Pytagoriáda

          kategória P3

          Bibiana Bačíková

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Valachová

          Daniela Brisudová

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          Ema Lobodášová

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          Simon Beňák

          3. ročník

          ŠK

          ÚR

          kategória P4

          Alexandra Farkašová

          4. ročník

          OK

          ÚR

          Mgr. Mičková

          Koštial Samuel

          4. ročník

          ŠK

          ÚR

          Bittnerová Miroslava

          4. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mikuš Tomáš

          4. ročník

          ŠK

          ÚR

          Polaníková Zuzana

          4. ročník

          ŠK

          ÚR

          Miháliková Viktória

          4. ročník

          ŠK

          ÚR

          kategória P5

          Matúš Moravec

          5. ročník

          ŠK

          ÚR

          Ing. Mišíková

          kategória P7

          Katarína Mišovičová

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          Ing. Mišíková

          Dominika Skurčáková

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          Nikolas Bango

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          Adrián Repka

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          Barbora Ištoková

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          Valéria Dulinová

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

           

          Geografická olympiáda

          kategória G

          Matúš Moravec

          5. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Bábiková

          Matej Bačík

          5. ročník

          ŠK

          ÚR

          Viktória Fančovičová

          5. ročník

          ŠK

          ÚR

          kategória F

          Martin Pavkov

          6. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Bábiková

          Valéria Dulinová

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          Dominika Skurčáková

          7. ročník

          ŠK

          ÚR

          kategória E

          Danie Laták

          8. ročník

          ŠK

          ÚR

          Mgr. Bábiková

          Matej Máľaš

          9. ročník

          ŠK

          ÚR

          Olympiáda z Anglického jazyka

          Dominik Diak

          7. ročník

          Šk

          ÚR

          Mgr. Sekerešová

          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

          Lenka Polaníková

          8. ročník

          OK

          ÚR

          Mgr. Sušienková

          Envirotázniky

          Lenka Polaníková

          8. ročník

          47 / 60 bodov

          Mgr. Bábiková

          Viktória Fančovičová

          5. ročník

          33 / 60 bodov

          Zuzana Synaková

          5. ročník

          31 / 60 bodov

           
          Umelecké súťaže
           

          Hollého pamätník

          1.kategória poézia

          Daniela Brisudová

          1.miesto

          ŠK

          3.ročník

          Mgr. Valachová

          Tomáš Mikuš

          2.miesto

          ŠK

          4. ročník

          Mgr. Mičková

          Samuel Koštia

          3.miesto

          ŠK

          4.ročník

          Mgr. Mičková

          2.kategória próza

          Uršula Žáková

          1.miesto

          ŠK

          3.ročník

          Mgr. Valachová

          Mária Lépes

          2.miesto

          ŠK

          2.ročník

          Mgr. Mrvová

          Viktória Čerešníková

          3.miesto

          ŠK

          2.ročník

          Mgr. Mrvová

          Putujeme za ľudovou piesňou

          Katarína Mišovičová

          2.miesto

          OK

          7.ročník

          Mgr. D. Kovačiková

          Štúrove a Hollého rétorické Drahovce

          Katarína Mišovičová

          2.miesto

          KK

          7.ročník

          Mgr. Sušienková

           

          Športové súťaže

          Cezpoľný beh

          M. Maňásková

          K. Mišovičová

          S. Synaková

          OK

          2. miesto

          Mgr. Tassyová

          K. Sitai

          N. Bango

          M. Michalec

          OK 

          3. miesto

          Mgr. K. Kováčiková 

           

          Nikolčické hry – celkové poradie

          poradie

          škola

          body

          1.

          Nikolčice

          111

          2.

          Dolné Zelenice

          44

          3.

          Šúrovce

          21

           

          OK v ľahkej atletike  

          hod kriketovou loptičkou

          Martina Maňásková  59, 30 m

          8. ročník

          2. miesto

          Mgr. Tassyová

          vrh guľou

          Valéria Dulinová

          7. ročník

          1. miesto

          Dominika Škopeková

          7. ročník

          3. miesto

          beh na 60 m

          Katarína Mišovičová

          7. ročník

          2. miesto

          štafeta dievčat

           

          3. miesto

          skok do diaľky

          Matej Máťaš

          9. ročník

          2. miesto

          Mgr. K. Kováčiková

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje