• Úspechy žiakov 2014/2015

        • Reprezentovali

          2014/2015

          Veríme, že aj tento školský rok bude rokom úspechov našich žiakov vo vzdelanostných, umeleckých a športových súťažiach a nadviažeme na úspech účastníčky celoslovenského kola z rokov 2012/2013, 2013/2014 - Luciu Lackovičovú.

          Olympiády a vedomostné súťaže 

           

          Biologická olympiáda – kategória E

          Lucia Lackovičová

          9. ročník

          OK

          1. miesto

          ÚR

          Mgr. Klučková

          KK

          1. miesto

          ÚR

          CK

          3. miesto

          ÚR

          Geografická olympiáda

          kategória F

          Daniel Laták

          7. ročník

          OK

          3. miesto

          ÚR

          Mgr. Klučková

          Dominika Skurčáková

          6. ročník

          OK

          18. miesto

           

          Valéria Dulinová

          6. ročník

          OK

          20. miesto

           

           

          Pytagoriáda

          kategória P3

          Farkašová Alexandra

          3. ročník

          OK

          UR

           

           Mgr.Mičková

          Koštial Samuel

          3. ročník

          OK

          UR

          Mikuš Tomáš

          3. ročník

          ŠK

          UR

          Polaníková Zuzana

          3. ročník

          ŠK

          UR

          kategória P4

          Moravec Matúš

          4. ročník

          OK

          UR

          Mgr. Knapová

           

          Umelecké súťaže

           

          Slávik Slovenska 2015

          Kategória I

          Bittnerová M.

          3. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Mičková

          Brisudová D.

          2. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Valachová

          Lobodášová E.

          2. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Valachová

          Kategória II

          Mišovičová K.

          6. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. Kováčiková

          OK

          1. miesto

          Bačová N.

          4. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Knapová

          Beňovská V.

          5. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. Kováčiková

           

          Štúrove a Hollého rétorické Drahovce

          Mišovičová Katarína

          6. ročník

          OK

          1.  miesto

          Mgr. Sušienková

          Putujeme za ľudovou piesňou (II. kategória sólo)

          Mišovičová Katarína

          6. ročník

          OK

          1.  miesto

          Mgr. Kováčiková

           

          Hollého pamätník (ŠK)*

          1. kategória (1.,2.,3. ročník)

          poézia

          próza

          1. miesto

          Bittnerová Miroslava

          3. roč.

          1. miesto

          Kopúnová Sofia Mia

          1. roč.

          2. miesto

          Žáková Uršula

          2. roč.

          2. miesto

          nebolo udelené

          3. miesto

          Farkašová Alexandra

          Miklovič Samuel

          3. roč.

          3. miesto

          nebolo udelené

          2. kategória (4.,5.,6. ročník.)

          poézia

          próza

          1. miesto

          nebolo udelené

          1. miesto

          Skurčáková Dominika

          Bačová Nikola

          6.roč.

          4.roč.

          2. miesto

          nebolo udelené

          2. miesto

          Moravec Matúš

          4.roč.

          3. miesto

          nebolo udelené

          3. miesto

          Fančovičová Veronika

          Synaková Sabína

          4.roč.

          5.roč.

          3. kategória (7.,8.,9. r.)

          poézia

          próza

          1. miesto

          nebolo udelené

          1. miesto

          Polaníková Lenka

          7.roč.

          2. miesto

          nebolo udelené

          2. miesto

          nebolo udelené

          3. miesto

          nebolo udelené

          3. miesto

          nebolo udelené

          *Na súťaž pripravovali vyučujúce SJL

           

           

          Športové súťaže

          Jednota cup – starší žiaci

          Malý futbal

          starší žiaci

          OK

          2. miesto

          Mgr. Sedláková

           

           

           

           

           

          Ľahká atletika chlapci

          chlapci

          OK

          3. miesto

          Mgr. Sedláková

          Ľahká atletika jednotlivci

          hod kriket. loptičkou

          Maňásková M.

          7. roč.

          OK

                        1. miesto

          Mgr. Sedláková

          KK

           6. miesto

          Repka A.

          9. roč.

          OK

                 1. miesto

          KK

          -

           
          Branno-športový pretek

          Mladý hasič a záchranár

          kategória

          mená

          ročník

          umiestnenie

          pripravil

          starší žiaci

          A. Repka, L. Trnovec, M. Fsnčovič

          9. ročník

          1. miesto

          Mgr. Kováčiková

          M. Máťaš

          8. ročník

          mladší žiaci

          L. Vignát, S. Múdry, N. Bango, K. Sitai

          6. ročník

          3. miesto

           

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje