• Úspechy žiakov 2013/2014

        • Reprezentovali

          2013/2014

          Olympiády a vedomostné súťaže 

          Veríme, že aj tento školský rok bude rokom úspechov našich žiakov vo vzdelanostných, umeleckých a športových súťažiach a nadviažeme na úspech účastníkov celoslovenských kôl v r. 2012/2013 - Luciu Lackovičovú a Miloša Horvátha.

           

          Olympiády

          Biologická olympiáda
          kategória E - botanika
          Lucia Lackovičová 8. ročník ŠK 1. miesto ÚR Mgr. Hecht
          OK 1. miesto ÚR
          KK 1. miesto ÚR
          CK 6. miesto ÚR
           

          Geografická olympiáda

          kategória H

          Daniel Laták

          6. ročník

          OK

          1. miesto ÚR

          Mgr. Kováčiková,

          Mgr. Hecht

          KK

          7. miesto ÚR
          Martin Skurčák 6. ročník OK 12. miesto  
          kategória I

          Samuel Slížik

          5. ročník

          OK

          1. miesto ÚR

          Mgr. Kováčiková,

          Mgr. Hecht

          Valéria Dulinová 5. ročník OK 5. miesto ÚR
          Dominika Skurčáková 5. ročník OK 9. miesto  
           
          Dejepisná olympiáda
          kategória C
          Pavlína Roháčková 9. ročník OK 14. miesto   Mgr. Podhradská
          kategória D
          Kristína Podhradská 8. ročník OK 12. miesto   Mgr. Podhradská
           
          Envirotázniky - olympiáda o životnom prostredí
          Daniel Laták 6. ročník   28 bodov   Mgr. Hecht
          Jakub Skurčák 8. ročník   16 bodov  

           

          Literárne súťaže

          Štúrove a Hollého rétorické Drahovce
          Katarína Mišovičová 5. ročník KK 3. miesto PaedDr. Králičová
           

          Šaliansky Maťko

          Nikola Bačová

          3. ročník

          OK

           

          Mgr. Knapová

          Sabína Synaková 4. ročník

          OK

            Mgr. Mrvová

          Pavol Podhradský

          5. ročník

          OK

           

          PaedDr. Králičová

          Matej Máťaš

          7. ročník

          OK

           

          Mgr. Podhradská

           
          Olympiáda zo slovenského jazyka

          Podhradská K., Páleníková P.

          8. ročník ŠK   PaedDr. Králičová
          Páleníková P. OK  
           

          Hollého pamätník (ŠK)*

          1. kategória (1.,2.,3. r.)
          próza poézia
          1. miesto Fančovičová V. 1. miesto Mišovičová M.
          2. miesto Moravec M. 2. miesto Bittnerová M.
          3. miesto Lenghart D. 3. miesto Eliášová N.
          2. kategória (4.,5.,6. r.)
          próza poézia
          1. miesto Mišovičová K. 1. miesto Skurčáková D.
          2. miesto Synaková S. 2. miesto Ištoková B.
          3. miesto

          Moravec M., Polaníková L.

          3. miesto Laták D.
          3. kategória (7.,8.,9. r.)
          próza poézia
          1. miesto nebolo udelené 1. miesto nebolo udelené
          2. miesto Skurčák J., Páleníková P. 2. miesto Moravčíková Z.
          3. miesto Máťaš M. 3. miesto Hajko T.
          *Na súťaž pripravovali vyučujúce SJL

           

          Matematické súťaže

          Pytagoriáda

          kategória P3

          Matúš Moravec 3. ročník OK  21 bod. 7. miesto ÚR Mgr. Knapová
          kategória P4
          Martin Pavkov 4. ročník OK 5 bod.     Mgr. Mrvová
          Sebastián Horváth 4 bod.    
          kategória P5

          Samuel Slížik

          5. ročník

          ŠK

          16 bod.

           

           

          Mgr. Sedláková

          OK 16 bod. 7. miesto ÚR
           
          Matematická olympiáda
          kategória Z5
          Samuel Slížik 5. ročník ŠK       Mgr. Sedláková
          OK   3. miesto ÚR
          kategória Z6
          Martin Skurčák 6. ročník ŠK       Mgr. Knažíková
          OK   7. miesto  
           

           

          Informatická súťaž

          iBobor

          kategória - Benjamín

          Mgr. Sedláková

          Lukáš Vignát

          5. ročník

          59,01 bod.

          ÚR

          Jakub Vignát

          7. ročník

          58,68 bod.

          ÚR

          Igor Čonka

          6. ročník

          49,36 bod.

           

          kategória - Kadet

          Jakub Skurčák

          8. ročník

          52,02 bod.

          ÚR

          Lenka Moravcová

          9. ročník

          40,03 bod.

           

          Paulína Páleníková

          8. ročník

          40,03 bod.

           

           

           Všetkovedko

           Miroslava Bittnerová

          2. ročník

           

           Mgr. Mičková

           Jessica Bačová

           

           Samuel Miklovič

           

           Tomáš Mikuš

           

           Daniel Lenghart

           

           Samuel Šiška

           

           Zuzana Synaková

          3. ročník

          1. miesto

           Mgr. Knapová

           Matúš Moravec

          3. miesto

           Matej Bačík

           

           Diana Repková

           

           Viktória Fančovičová

           

           Sebastián Horváth

          4. ročník

           

           Mgr. Mrvová

           Miroslav Moravec

           

           Martin Pavkov

           

           

          Umelecké súťaže

          Slávik Slovenska (ŠK)
          I. kategória (1. - 3.r.)
          1. miesto Martina Mišovičová 3. ročník Mgr. Knapová
          2. miesto Nikola Bačová 3. ročník
          3. miesto Samuel Koštial 2. ročník Mgr. Mičková
          II. kategória (4. - 6.r.)
          1. miesto nebolo udelené    
          2. miesto

          Martin Pavkov, Miroslav Moravec

          4. ročník Mgr. Mrvová
          3. miesto Sabína Synaková 4. ročník
           

          Putujeme za ľudovou piesňou

          I. kategória

          Nikola Bačová

          3. ročník

          OK   Mgr. Knapová
          II. kategória
          Katarína Mišovičová 5. ročník OK 3. miesto Mgr. Kováčiková
          III. kategória

          Jakub Skurčák

          8. ročník

          OK

          3. miesto Mgr. Kováčiková

           

          Branno-športový pretek

          Mladý hasič a záchranár

          Derzsi P., Máťaš M.

          7. ročník

          1. miesto

          Mgr. Kováčiková

          Fančovič M., Repka A.

          8. ročník

          Beránek A., Jakubec I., Sitai K., Varga A.

          9. ročník

          3. miesto

           

          Športové súťaže

          Zelenické hry 38. ročník
          Bodová tabuľka
          škola body poradie
          chlapci dievčatá spolu
          ZŠ Nikolčice 45 42 87 1.
          ZŠ Dolné Zelenice 23 22 45* 2.
          ZŠ Šúrovce 25 20 45* 3.
          * o celkovom poradí medzi ZŠ D. Zelenice a ZŠ Šúrovce rozhodol celkový počet prvenstiev v jednotlivých disciplínach. Pre ZŠ D. Zelenice to bolo 4x a ZŠ Šúrovce 3x.
          Bodovali - dievčatá
          disciplína meno umiestnenie
          beh na 60 m prekážky Pavlína Roháčková 2. miesto
          skok do diaľky Pavlína Roháčková 1. miesto
          Martina Maňásková 3. miesto
          vrh guľou Natália Jurkovičová 1. miesto
          beh na 4 x 60 m

          Roháčková P.,

          Ernstová P.,

          Podhradská K.,

          Škopeková D.

          2. miesto
          hádzaná   3. miesto
          Bodovali - chlapci
          disciplína meno umiestnenie
          beh na 60 m Ivan Jakubec 2. miesto
          skok do diaľky Ivan Jakubec 3. miesto
          skok do výšky Karol Sitai 1. miesto
          vrh guľou Karol Sitai 1. miesto
          Adam Repka 3. miesto
          beh na 4 x 60 m

          Sitai K.,

          Jakubec I.,

          Beránek A.,

          Máťaš M.

          3. miesto
          futbal   2. miesto
          hádzaná   3. miesto
          *Na súťaž pripravovali vyučujúce TSV druhého stupňa a vedúci športového krúžku
           

          Vybíjaná žiačok ZŠ

          Synaková S., Kotrubčíková B., Baková V.

          4. ročník

          Mgr. Kováčiková

          Ištoková B., Mišovičová K., Skurčáková D., Dulinová V.

          5. ročník

          Maňásková M., Poláková D., Polaníková D., Šušuková V.

          6. ročník

           
          Atletika Kľačany - dievčatá
          3. miesto Skurčáková D. 5. ročník

          Mgr. Kováčiková

          Maňásková M., Šušuková V. 6. ročník
          Rydzá N., Škopeková D. 7. ročník

          Jurkovičová N., Páleníková P., Podhradská K.

          8. ročník
          Ernstová P.,Roháčková P. 9. ročník
           
          Atletika Kľačany - chlapci
          5. miesto Sitai K. 5. ročník

          Mgr. Sedláková

          Čonka I. 6. ročník
          Máťaš M. 7. ročník

          Fančovič M.,Repka A.,    Trnovec L. 

          8. ročník
          Beránek A.,Jakubec I., Sitai K. 9. ročník
           
          McDonald´s Cup - futbal ml. žiaci
          4. miesto Moravec M., Bango S., Toncr S. 3. ročník

          Mgr. Knapová,

          Mgr. Mrvová
          Moravec M., Horváth S., Králik K. 4. ročník
           

          Sito pre talenty - Malženice

          Celkové hodnotenie škôl: 3. miesto

          disciplína

          meno

          ročník

          umiestnenie

          hod kriketovou loptičkou - ml. žiaci

          René Gašparovič

          1. ročník

          1. miesto

          hod kriketovou loptičkou - st. žiaci

          Miroslav Moravec

          4. ročník

          1. miesto

          Slavomír Bango

          3. ročník

          3. miesto

          beh na 60 m – ml. žiaci

          René Gašparovič

          1. ročník

          2. miesto

          Samuel Miklovič

          2. ročník

          3. miesto

          beh na 60 m – st. žiaci

          Miroslav Moravec

          4. ročník

          1. miesto

          Slavomír Bango

          3. ročník

          3. miesto

          Minimaratón – st. žiaci

          Slavomír Bango

          3. ročník

          3. miesto

          Vybíjaná – dievčatá

          Uršula Žáková

          1. ročník

          4. miesto

          Vanesa Bangová

          2. ročník

          Zuzana Synaková

          3. ročník

          Viktória Fančovičová

          3. ročník

          Nikola Bačová

          3. ročník

          Diana Repková

          3. ročník

          Bianka Kotrubčíková

          4. ročník

          Minifutbal - chlapci

          René Gašparovič

          1. ročník

          3. miesto

          Samuel Miklovič

          2. ročník

          Slavomír Bango

          3. ročník

          Matúš Moravec

          3. ročník

          Miroslav Moravec

          4. ročník

          Sebastián Horváth

          4. ročník

          *Na súťaž pripravovali vyučujúce TSV prvého stupňa 

           

           

          Legenda:

          ÚR ŠK OK KK CK
          úspešný riešiteľ školské kolo obvodné (okresné) kolo krajské kolo celoslovenské kolo
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje