• Úspechy žiakov 2012/2013

        • Reprezentovali

          2012/2013

          Olympiády a vedomostné súťaže 

          Matematický klokan

          kategória - Klokanko 1

          Samko Šiška

          1. ročník

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Mgr.Hlubíková

           

           

           

          Zuzka Polaníková

          1. ročník

           

          Tomáš Mikuš

          1. ročník

          ÚR

          Samko Miklovič

          1. ročník

           

          Jessica Bačová

          1. ročník

          ÚR

          V. Miháliková 

          1. ročník

           

          Daniel Lenghart

          1. ročník

           

          kategória - Klokanko 2

          A. Lukáčová

          2. ročník

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Mgr.Knapová

          S. Lukáčová

          2. ročník

           

          V. Fančovičová

          2. ročník

           

          Z. Synaková

          2. ročník

           

          M. Bačík

          2. ročník

           ÚR

          J. Eliáš

          2. ročník

           

          M. Moravec

          2. ročník

          ÚR

          D. Repková

          2. ročník

           

          kategória - Klokanko 3

          Martin Pavkov

          3. ročník

           

           

           

          Mgr.Mrvová

          kategória - Klokanko 4

          S. Slížik

          4. ročník

          ÚR

           

           

          Mgr.Knažíková M.

          D. Skurčáková

          4. ročník

           

          A. Repka

          4. ročník

           
          V. Dulinová

          4. ročník

           

           

           

          Pytagoriáda

          kategória P3

          Martin Pavkov

          3. ročník

          OK

           

           

          Mgr.Mrvová

          Sebastián Horváth

          3. ročník

          OK

           

           

          Miroslav Moravec

          3. ročník

          ŠK

           

           

          kategória P4

          Samuel Slížik

          4. ročník

          OK

          3. miesto

          ÚR

          Mgr.Knažíková M.

          Pavol Podhradský

          4. ročník

          OK

           

           

          Dominik Diák

          4. ročník

          OK

           

           

          Lukáš Vignát

          4. ročník

          OK

           

           

          Valéria Dulinová

          4. ročník

          OK

           

           

          kategória P5

          Martin Skurčák

          5. ročník

          OK

           

           

          Mgr.Knažíková Ľ.

          Lenka Polaníková

          5. ročník

          OK

           

           

          kategória P6

          Jakub Vignát

          6. ročník

          OK

           

           

          Mgr.Knažíková Ľ.

           

           

           

           

           

           

          Geografická olympiáda

          Daniel Laták

          5. ročník

          OK

          5. miesto

          ÚR

          Mgr.Katrincová

          Martin Skurčák

          5. ročník

          OK

          19. miesto

           

          Jakub Skurčák

          7. ročník

          OK

          5. miesto

           

           

           

           

           

           

           

          Olympiáda v anglickom jazyku

          Roháčková Paulína

          8. ročník

          OK

          10. miesto

           

          Mgr.Šimová

          Podhradská Kristína

          7. ročník

          OK

          8. miesto

           

           

           

           

           

           

           

          Dejepisná olympiáda

          Moravcová Lenka

          8. ročník

          OK

          5. miesto

           

          Mgr.Podhradská

           

           

           

           

           

           

          Biologická olympiáda kat. E - botanika

          Lackovičová Lucka

          7. ročník

          OK

          1. miesto

          ÚR

          Mgr.Hecht

          KK

          1. miesto

          ÚR

          CK

          7. miesto

          ÚR

           

          iBobor

          Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.

           

          iBobor

          kategória - Benjamín

          Mgr.Hecht

          Lackovičová Lucia

          7. ročník

          57,35 bod.

          ÚR

          Repka Adam

          7. ročník

          54,68 bod.

          ÚR

          Páleníková Paulína

          7. ročník

          50,69 bod.

          ÚR

          kategória - Kadet

          Repka Michal

          9. ročník

          69,34 bod.

          ÚR

          Moravčíková Zuzana

          8. ročník

          45,36 bod.

           

          Štrbová Eliška

          9. ročník

          41,36 bod.

           

           

           

          Envirotázniky

          Celoslovenská olympiáda o životnom prostredí pre žiakov II. stupňa základných škôl.

           

          Envirotázniky

          Laták Daniel

          5. ročník

          28 bod.

           

          Mgr.Hecht

           

          Umelecké súťaže

           

          Putujeme za ľudovou piesňou

          Diana Backarová

          2. ročník

          OK

           

           

          Mgr.Kováčiková

           

           

           Mgr.Knažíková M.

          Jakub Skurčák

          7. ročník

          OK

           

           

          Katarína Mišovičová

          4. ročník

          OK

           

           

          Slávik Slovenska

          Diana Backarová

          2. ročník

          OK

           

           

           

           

          Mgr.Kováčiková

           

           

           

          Jakub Skurčák

          7. ročník

          OK

          3. miesto

           

          Katarína Mišovičová

          4. ročník

          OK

          3. miesto

           

           

          Literárne súťaže

           

          Šaliansky Maťko

          Katarína Mišovičová

          4. ročník

          OK

           

           

          Mgr.Knažíková M.

          Matej Máťaš

          6. ročník

          OK

             

          Mgr.Podhradská

          Hollého pamätník

          Lenka Moravcová

          8. ročník

          OK

          3. miesto

           

          PaedDr.Králičová

           

          Športové súťaže

           

           

          Jarný beh

          Natália Rydzá

          6. ročník

          OK

          3. miesto

           

          Mgr.Kováčiková

           Mgr.Kováčiková 

          PaedDr.Králičová

          M. Maňásková

          5. ročník

          OK

          4. miesto

           

          Petra Ernstová

          8. ročník

          OK

          4. miesto

           

          Pavlína Roháčková 8. ročník OK 6. miesto   PaedDr.Králičová

          Jednota cup - Malý futbal starší žiaci

          Horváth Miloš, Jakubec Ivan, Sitai Karol, Repka Michal, Beránek Adam, Trnovec Lukáš

          OK

          2. miesto

           

          B.Duchoň

          Školský pohár Dôvera - Malý futbal mladší žiaci

          Repka Adam, Fančovič Martin, Máťaš Matej, Trnovec Lukáš, Derzsi Patrik, Čonka Igor

          OK

          2. miesto

           

          B.Duchoň

          Mc Donald´s cup - Malý futbal 1. - 4. ročník

          Podhradský Pavol, Bango Nikolas, Vignát Lukáš, Bango Slavomír, Horváth Sebastián, Moravec Miroslav

          OK

          4. miesto

           

          Mgr.Mrvová

          Mgr.Knažíková M.

          Školské majstrovstvá Slovenska v atletike - 300 m

          Horváth Miloš

          OK

          1. miesto

           

          B.Duchoň

          KK

          1. miesto

           

          CK

          2. miesto

           

           

           

          Ostatné súťaže

          Divadelný festival v ANJ 2013 - za špeciálny prístup ku klasickej rozprávke Červená čiapočka. Mgr. Šimová


           

          ÚR – úspešný riešiteľ

          ŠK – školské kolo

          OK – obvodné (okresné) kolo

          KK – krajské kolo

          CK - celoslovenské kolo

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje