• Úspechy žiakov 2011/2012

        • Reprezentovali

          2011/2012

          Olympiády a vedomostné súťaže

           

          Pytagoriáda P4

          Martina Maňásková

          4. ročník

          ŠK

           

          ÚR

          Mgr. Hlúbiková

          Skurčák Martin

          4. ročník

          ŠK

           

          ÚR

          OK

          14. miesto

           

           

           

           

           

           

           

          Pytagoriáda P5

          Knažíková Tamara

          5. ročník

          ŠK

           

          ÚR

          Mgr. Ľ. Knažíková

          Rydzá Natália

          5. ročník

          ŠK

           

          ÚR

          Vignát Jakub

          5. ročník

          ŠK

           

          ÚR

          Vignát Jakub

          5. ročník

          OK

          11. miesto

           

          Knažíková Tamara

          5. ročník

          OK

          12. miesto

           

          Rydzá Natália

          5. ročník

          OK

          13. miesto

           

           

           

           

           

           

           

          Geografická olympiáda

          Jaroščák Maroš

          9. ročník

          OK

          3. miesto

          ÚR

          Mgr. Katrincová

          KK

          14. miesto

           

           

           

           

           

           

           

          Olympiáda v anglickom jazyku

          Repka Michal

          8. ročník

          OK

          7. miesto

           

          Mgr. Šimová

           

           

           

           

           

           

          Biologická olympiáda – kategória E

          Lackovičová Lucia

          6. ročník

          OK

          3. miesto

          ÚR

          Mgr. Hecht

          KK

          2. miesto

          ÚR

           

           

           

           

           

           

           

           

          MATEMATICKÝ KLOKAN

          Matematický klokan je medzinárodná matematická súťaž pre žiakov základných a stredných škôl. Vyhlasovateľom súťaže je asociácia Kangourou sans frontiéres so sídlom v Paríži. Organizátorom súťaže v Slovenskej republike je EXAM testing, spol. s r. o.

           

           

          kategória – Klokanko 1

           

          Diana Repková

          1. ročník

           

          ÚR

          Mgr. Knapová

          Matúš Moravec

          1. ročník

           

          ÚR

          kategória – Klokanko 3

           

          Samuel Slížik

          3. ročník

           

          ÚR

          Mgr. M. Knažíková

          kategória – Školák

          Mgr. Ľ. Knažíková

          Knažíková Tamara

          5. ročník

          84 bodov

          ÚR

          Vignát Jakub

          5. ročník

          73 bodov

           

          Máťaš Matej

          5. ročník

          65 bodov

           

          Roháček Matej

          5. ročník

          60 bodov

           

          Škopeková Dominika

          5. ročník

          49 bodov

           

          Rydzá Natália

          5. ročník

          44 bodov

           

          kategória - Benjamin

          Skurčák Jakub

          6. ročník

          58 bodov

           

          Repka Adam

          6. ročník

          54 bodov

           

          Beránek Patrik

          7. ročník

          77 bodov

           

          Roháčková Pavlína

          7. ročník

          67 bodov

           

          Ernstová Petra

          7. ročník

          64 bodov

           

          Moravcová Lenka

          7. ročník

          59 bodov

           

          Moravčíková Zuzana

          7. ročník

          53 bodov

           

          Beránek Adam

          7. ročník

          40 bodov

           

          Jakubec Ivan

          7. ročník

          25 bodov

           

          kategória - Kadet

          Repka Michal

          8. ročník

          51 bodov

           

           

           

          iBobor

          Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.

           

          kategória - Benjamín

          Mgr. Hecht

          Lackovičová Lucia

          6. ročník

          50,69 bod.

          ÚR

          Fančovič Martin

          6. ročník

          49,36 bod.

           

          Roháčková Pavlína

          7. ročník

          48,35 bod.

           

          kategória - Kadet

          Repka Michal

          8. ročník

          48,03 bod.

           

          Ostrčil Ľuboš

          9. ročník

          30,70 bod.

           

          Štrbová Eliška

          8. ročník

          30,70 bod.

           

          Hýbela Ján

          8. ročník

          25,37 bod.

           

           

           

          Envirotázniky

          Celoslovenská korešpondenčná vedomostná súťaž pre žiakov II. stupňa základných škôl.

           

          meno žiaka

          ročník

          počet bodov

          pripravil

          Jaroščák Maroš

          9. roč.

          32

          Mgr. Hecht

          Moravcová Lenka

          7. roč.

          28

          Páleníková Paulína

          6. roč.

          27

          Podhradská Kristína

          6. roč.

          24

           

           

          Taktik Výzva

          Taktik Výzva je elektronický kvíz, ktorý žiaci riešia na počítačoch. Pre žiakov je pripravených veľa zaujímavých úloh, ktoré sú podávané zábavnou formou.

           

           

          meno

          trieda

          počet bodov

          úspešnosť

          titul

          pripravil

          Lackovičová L.

          VI.

          7432

          78,23%

          Dobrodruh

          Mgr. Hecht

          Trnovec L.

          VI.

          7280

          76,63%

          Dobrodruh

          Repka A.

          VI.

          6638

          69,87%

          Sprievodca

          Páleníková P.

          VI.

          6140

          64,63%

          Sprievodca

          Hajko T.

          VI.

          5942

          62,55%

          Sprievodca

          Hlavačka R.

          VI.

          5865

          61,94%

          Sprievodca

          Jurkovičová N.

          VI.

          5817

          61,23%

          Sprievodca

          Ostrčil Ľ.

          IX.

          3298

          37,06%

          Turista

           

           

          Umelecké súťaže

           

           

          Hollého pamätník

          poézia

          Sebastián Horváth

          2. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Mrvová

          Martin Pavkov

          2. ročník

          ŠK

          3. miesto

          próza

          Dominika Skurčáková

          3. ročník

          ŠK

          1. miesto

          Mgr. M. Knažíková

          Martin Skurčák

          4. ročník

          ŠK

          2. miesto

          Mgr. Hlúbiková

          Katarína Mišovičová

          3. ročník

          ŠK

          3. miesto

          Mgr. M. Knažíková

          Lenka Polaníková

          4. ročník

          ŠK

          Mgr. Hlúbiková

          Putujeme za ľudovou piesňou

          Mišovičová Katarína

          3. ročník

          OK

          3. miesto

          Mgr. M. Knažíková

          Hollého pamätník

          Moravcová Lenka

          7. ročník

          OK

          2. miesto

          PaedDr. Králičová

          Divadelný festival v anglickom jazyku 2012

          „Nebojme sa inkosti“

          6. ročník

          najlepší kolektívny výkon

          Mgr. Šimová

          Viac informácií o tejto súťaži nájdete na http://zsanglictina.webnode.sk/divdelny-festival-v-nitre/.

           

           

          Športové súťaže

           

           

          Vybíjaná ml. dievčatá

          5.,6.,7. ročník

          OK

          2. miesto

          Mgr. Tassyová

          Vybíjaná ml. chlapci

          5., 6. ročník

          OK

          5. miesto

          Mgr. Kováčiková

          Malý futbal ml. žiaci

          5., 6. ročník

          OK

          2. miesto

          Mgr. Kováčiková

           

          Ľahká atletika - Beh na 300 m

          Miloš Horváth

          8. ročník

          OK

          1. miesto

          Mgr. Tassyová

          KK

          3. miesto

           

           

           

          Šúrovské hry, VII. ročník

           

          Bodová tabuľka

           

          škola

          body

          poradie

          chlapci

          dievčatá

          spolu

          ZŠ Nikolčice

          48

          37

          85

          1.

          ZŠ Šúrovce

          27

          35

          62

          2.

          ZŠ Dolné Zelenice

          18

          12

          30

          3.

           

           

          Bodovali

          dievčatá:

           

          disciplína

          meno

          umiestnenie

          Prekážkový beh na 60 m – finále

          Paulína Roháčková

          2. miesto

          Skok do diaľky

          Klaudia Ševčovičová

          2. miesto

          Beh na 4x60 m

          Radka Srnová, Klaudia Ševčovičová, Petra Joštová, Paulína Roháčková

          2. miesto

          Hádzaná

           

          3. miesto

           

           

          chlapci:

           

          disciplína

          meno

          umiestnenie

          Beh na 60 m - finále

          Miloš Horváth

          2. miesto

          Prekážkový beh na 60 m - finále

          Miloš Horváth

          2. miesto

          Vrh guľou

          Michal Repka

          2. miesto

          Skok do diaľky

          Filip Ješko

          3. miesto

          Beh na 4x60 m

          Miloš Horváth, Juraj Hrivnák, Ivan Jakubec, Karol Sitai

          3. miesto

          Hádzaná

           

          2. miesto

          Najlepší strelec - hádzaná

          Miloš Horváth

           

          Futbal

           

          3. miesto

           

           

          Žiakov trénovala Mgr. Tassyová.

           

          Sito pre talenty – Žlkovce

           

          V celkovom hodnotení naša škola skončila na 3. mieste.

           

           

          Beh na 60 m

          Miroslav Moravec

          2. ročník

          2. miesto

          Mgr. Mrvová

          Patrik Koleszár

          2. ročník

          3. miesto

          Hod kriketovou loptičkou

          Miroslav Moravec

          2. ročník

          1. miesto

          Mgr. Mrvová

          Igor Čonka

          4. ročník

          2. miesto

          Patrik Koleszár

          2. ročník

          3. miesto

           

          Ostatné súťaže

           

           

          Mladý hasič a záchranár

          Trnovec L., Fančovič M., Repka A., Podhradská K.,

          6. ročník

          1. miesto

          Mgr. Kováčiková

          Máťaš M.

          5. ročník

           

           

           

           

          Mladí hasiči

          Múdry D., Hrivnák J.,

          9. ročník

          8. miesto

           

          Jakubec I., Sitai K.

          7. ročník

           

          Mladý zdravotník

          P. Ernstová, P. Roháčková, L. Moravcová

          7. ročník

          Mgr. Hecht

          P. Páleníková, M. Fančovič

          6. ročník

                   
           

           

          ÚR – úspešný riešiteľ

          ŠK – školské kolo

          OK – obvodné (okresné) kolo

          KK – krajské kolo

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • dzskola@gmail.com
      • 033/7445229 riad. školy : 0905 449 359 zást. školy. 0911 674 308
      • Dolné Zelenice č.109 920 52 Dolné Zelenice
      • 36090239
      • 2021485928
      • MŠ Dolné Zelenice telefón - 033/7445248 email: qmsdolnezelenice@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje