• Informatika

• 6. ročník

• Na tento týždeň zadávam úlohu všetkým ročníkom zoznámiť sa s prostredím edupage. Pomocou prihlasovacieho mena a hesla sa prihlásite na stránku školy a vyriešite zadania úloh. Snažila som sa spraviť pre vás jednoduchý návod. Je v prílohe. Niektorí už dostávate a postupne aj všetci ostatní dostanete úlohy zadané práve takýmto spôsobom. Myslím si, že ste veľmi šikovní a hravo zvládnete riešenie úloh aj takýmto spôsobom :o).

Postup_DU_ziaci.pdf

27. 3. 2020

Žiaci dnes budete mať tvorivú úlohu. Zajtra bude deň učiteľov. Vašou úlohou bude pri tejto príležitosti vytvoriť prianie (pozdrav) pre svoju obľúbenú pani učiteľku, pre pani učiteľku triednu, alebo aj pre svoju bývalú pani učiteľku.

Pozdrav môžete vytvoriť v skicári (zopakujete si vedomosti z prvého stupňa), vo Worde, alebo len tak nakresliť a odfotiť. Samozrejme poslať aj mne mailom na kontrolu. Aj pani učiteľke, ktorú ste si vybrali. Určite ju tým potešíte.

Ak nemáte kontakt na toho komu to je určené napíšte mi to do mailu a ja to už doručím. Pekný a slnečný víkend :o)

22. 3. 2020 Zdravím vás. Na tejto stránke si prečítajte vaše zadanie https://chemzs.webnode.sk/inf/.

20. 3. 2020

Dnes pre vás ešte nemám úlohu, ale od pondelka (ešte vám sem napíšem presne kedy ak sa mi to podarí) by som chcela zverejniť práce našich siedmakov a ôsmakov. Každá práca bude mať svoje číslo. Vy mi pošlete prostredníctvom mailu, ktorá práca sa vám najviac páčila. Budem hodnotiť v podstate len to, že mi správne pošlete mail. Adresu poznáte.