• Informatika: Web stránka

     • 7. ročník

     •  

      30. 3. 2020

      Dnešnou vašou úlohou bude zoznámiť sa s prostredím edupage. Konkrétne s riešením úloh. Úlohu som vám dnes zadala na biológii. Tu na INF si vyskúšame aj ako mi viete niečo cez edupage napísať. Tak sa prihláste cez heslo a skúšajte. Som zvedavá na vaše odpovede.

      dodatočne pridané

      Na tento týždeň zadávam úlohu všetkým ročníkom zoznámiť sa s prostredím edupage. Pomocou prihlasovacieho mena a hesla sa prihlásite na stránku školy a vyriešite zadania úloh. Snažila som sa spraviť pre vás jednoduchý návod. Je v prílohe. Niektorí už dostávate a postupne aj všetci ostatní dostanete úlohy zadané práve takýmto spôsobom. Myslím si, že ste veľmi šikovní a hravo zvládnete riešenie úloh aj takýmto spôsobom :o).

      Postup_DU_ziaci.pdf


      23. 3. 2020

      Vyhodnotenie vašich výtvorov vám dám vedieť neskôr. Dnes by ste si mali napísať poznámky do zošita a precvičiť vo Worde tabulátory. Kto tú možnosť máte si to aj vyskúšajte. Text nájdete tu ... https://chemzs.webnode.sk/inf/a7-roc/


      Pracujte na zadaných projektoch o vode. Projekty mi pošlite do 21. 3. 2020. Ak nemáte Powerpoint zvolte iný spôsob, ale taký aby som to vedel zverejniť na webe. Projekty budú hodnotené známkou. Hlavne kvalita prevedenia, keďže prezentovanie sa odkladá.