• Deň duševného zdravia

• Duševné zdravie je obzvlášť dôležitá téma, a preto má svoj deň 10.11. Je dôležité vedieť, že na problémy nie ste sami a vedia vám s tým pomôcť odborníci na  odpíšemeti.sk . Partnermi sú Detská linka dôvery n. o. a Ministerstvo školstva výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky.

• Súťaž o najlepší jablkový koláčik

• Už v pondelok, 21. októbra, sa v našej škole uskutoční druhý ročník obľúbenej súťaže Najlepší jablkový koláčik. Tento rok aj s charitatívnym rozmerom - dobrovoľným príspevkom - ktorý potom v celej výške odovzdáme do útulku pre zvieratká, keďže si 25. októbra pripomíname aj Deň domácich miláčikov.

Vaše koláčiky prinášajte do zborovne pred 1. hodinou, na prvom stupni odovzdajú deti koláčiky triednym pani učiteľkám.

Tešíme sa na Vašu účasť!

• Zber papiera

• Zber papiera sa uskutoční 09. 10. - 14. 10. 2024 od 14:00 - 17:00 na 1. stupni ZŠ.V prípade potreby sa doba zberu predĺži. Ak budete mať záujem prinieť papier aj po tomto termíne kontaktujte triedneho učiteľa.

Prosíme Vás, nenoste nám kartónové krabice a kartóny. Neprelepujte, prosím, ani páskou, radšej použite špagát.

• Deň jazykov

• 26. september patrí Európskemu dňu jazykov. V našej škole ide o mimoriadne obľúbenú aktivitu. Tento rok sa k žiakom druhého stupňa pripojili aj tretiaci a štvrtáci, ktorí zožali veľký úspech. Spoločne sme si predstavili ďalšie z európskych krajín. Žiaci si pre svojich kamarátov pripravili zaujímavé prezentácie, ktoré doplnili rôznymi suvenírmi a ochutnávkou jedla.

V hodnotení tried sa na prvom mieste umiestnili ôsmaci, srdečne blahoželáme!

Tešíme sa z ich kreativity a vidíme sa opäť o rok!