• Príbeh hudby

• Dnes sa naši žiaci zúčastnili streamovaného koncertu na ktorom okrem iných účinkovala aj Štátna filharmónia  Košice a Bratislavký chapčenský zbor. Aj naši žiaci dopomohli k novému SLOVENSKÉHO REKORDU V POČTE ÚČINKUJÚCICH PRI UVEDENÍ SKLADBY.  Počas koncertu zistili, že aj ich ústa a ruky môžu byť súšasťou hudobnej skladby, a tak ju dotvorili vetrom (vydávanie zvuku) a dážď (lúskanie prstami).

• Príspevok RZ na školský rok 2022/2023

• Milí rodičia,

na základe návrhu rady rodičov sa na tento školský rok príspevok RZ stanovil na 20€ na rodinu. Odovzdať ich môžete triednemu učiteľovi najstaršieho žiaka.

Ďakujeme.

• Spomienky na koniec roka...

• Prázdniny ubehli ako voda, na dvere nám zaklopal neúprosný september, zo štvrtákov sa stali piataci, zoznámili sa s novou pani učiteľkou i triedou, no ostávajú krásne spomienky, napríklad aj na Noc v škole....tak sa vráťme spolu do obdobia tesne pred letnými prázdninami...Hoci sme v júni boli týždeň v Škole v prírode, veľkým želaním štvrtákov bola prespávačka v škole. Tak som im ho splnila... A myslím, že akcia sa vydarila...Keďže bol horúci júnový večer, privítanie bolo trochu mokré. Keď sme pozháňali suché veci a vysušili mokré, zahrali sme si spoločenské hry, objednali pizzu a pozreli film. Čakali sme na tmu, aby sme si zahrali nočnú hru v parku. Ešte predtým sme prijali pozvanie pani riaditeľky, čo sa žiakom tiež veľmi rátalo. Pani riaditeľka nás milo prijala a pohostila a s prvými náznakmi tmy sme vyrazili s baterkami do parku. Tam boli rozmiestnené rôzne úlohy, ktoré mali žiaci splniť a následne získali odmenu. Potom sme sa pobrali na odpočinok....a ráno sme sa prebudili v škole:))

• Slávnostné otvorenie školského roka

• Čas voľna, dovoleniek, výletov a celodenného šantenia sa skončil a dnes nastal ten veľký deň "D", zaznel prvý školský zvonec. Škola sa začala. Nový školský rok sme spoločne privítali v našom parku, kde mali postupne príhovor pani riaditeľka, pani starostka a pani Kollar, ktoré sa prihovorili našim žiakom a ich rodičom.

Všetkým želáme veľa síl, energie a dobrej nálady v novom školskom roku.