• Deň rodiny

• V septembri sa uskutočnilo naše, už tradičné, podujatie - Deň rodiny. V priestoroch parku si spoločne strávené popoludnie užili nielen rodičia s ich deťmi, ale aj kamaráti a celá naša školská komunita. Spoločne sme si zahrali vybíjanú a futbal. Deti čakali tvorivé dielne, kde si vyrobili náramky, ale aj prekážková dráha či lekcia tanca. Nevynechali sme ani rodinný kvíz, kde rodičia so svojimi deťmi zistili, čo o sebe vedia. Pené popoludnie sme zakončili spoločnou opekačkou. Za spoluprácu ďakujeme Rade rodičov, ktorá pre nás zabezpečila bufet.

• Na základe dohody členov Rady rodičov je príspevok v sume  do RZ nasledovný:

1. dieťa - 20 e

2. deti  - 20+10 e

3. deti  - 20+10+5e

SK89 7500 0000 0040 1353 4755

Príspevok je potrebné poslať ako platbu na uvedený účet a do poznámky uviesť meno dieťa/detí a ich triedu.

Príspevok je potrebné  uhradiť do konca októbra 2024

• Dôležitá informácia

• Vážení rodičia!

Navrhovaným kandidátom za zákonných zástupcov do Rady školy pri ZŠ je:p. Mgr. Dajana Mrvová - rodič žiakov 1,4, 6 ročníka.

• Ovocie - zelenina - mlieko

• Aj v tomto školskom roku je naša škola zapojená do školského programu ovocie - zelenina - mlieko, vďaka čomu majú detí pravidelný prísun čerstvého slovenského ovocia.

• Milí rodičia,

aj v tomto školskom roku sa uskutoční zber papiera, ktorý bude priebiehať začiatkom októbra. O presnom dátume, čase a spôsobe odovzdávania vás budeme včas informovať.

• Deň rodiny

• Srdečne Vás pozývame na Deň rodiny, ktorý sa uskutoční 20. septembra od 15.00 v parku pri našej škole. Pripravili sme si pre Vás zaujímavé aktivity a na záver aj opekačku, nezabudnite si pribaliť palice na opekanie a niečo na zjedenie. K dispozícii bude aj bufet s nápojmi. V prípade nepriaznivého počasia Deň rodiny presunieme na iný dátum, sledujte, prosím, stránku našej školy.
            Už teraz sa na Vás tešíme!

• Platba za ŠKD

• Milí rodičia

Platba za ŠKD sa aj naďalej bude realizovať elektronicky, a to prevodom na účet SK 87 1111 000000 662 1981064. Do poznámky prosím uveďte meno a priezvisko dieťaťa/detí.

Platbu je potrebné zrealizovať do 15. v mesiaci. Poplatok je 15€

• Milí rodičia,

chceme Vás požiadať, aby ste deti vykladali z áut v priestoroch pred obecným úradom a nezachádzali až k bráne školy, prípadne až na školský dvor 2. stupňa, nakoľko je tým ohrozená bezpečnosť detí.

Ďakujeme za porozumenie a rešpektovanie bezpečnostných opatrení.