• Vážení rodičia!

Z dôvodu karantény 1. a 2. ročníka a následných prevádzkových dôvodov je  v dňoch 3.11-5.11.2020 , žiakom 3.a 4. ročníka udelené riaditeľské voľno. Vzdelávanie žiakov v ročníkoch 1 . - 4 .  bude prebiehať u všetkých bezpríznakových žiakov  dištančnou formou.  Ďakujeme za porozumenie.

• Zmena termínu prázdnin:

Prázdniny sú v termínoch : 30.10. /piatok a 2.11.2020/pondelok/ a 6.11. /piatok/ - 9.11.2020/ pondelok/

• EDUPAGE

• Prosíme rodičov, aby si do mobilných zariadení stiahli aplikáciu EDUPAGE. Prostredníctvom aplikácie budete informovaní o novinkách a máte možnosť komunikovať s učiteľmi. Návod na staihnutie do Vášho mobilného zariadenia:

Operačný systém Android

- je potrebné nájsť aplikáciu EDUPAGE v  aplikácií "Obchod PLAY"

- následne nainštalovať aplikáciu

- po nainštalovaní a otvorení aplikácie sa prihlásite pomocou prihlasovacích údajov, ktoré Vám poslali triedni učitelia na Váš email.

Operačný systém iOS

- je potrebné nájsť aplikáciu EDUPAGE v aplikácií "App Store"

- následne nainštalovať aplikáciu

• Oznam ŠJ pri ZŠ Dolné Zelenice

• Na základe novely zákona - Dotácia na podporu stravovacích návykov podľa zákona č.544/2010Z.z. v školskom stravovaní s účinnosťou od 01.01.2021 nebude žiakom ZŠ poskytovaná bezplatne strava (okrem žiakov SZP s minimálnym doplatkom za stravu).

Z uvedeného dôvodu žiadame rodičov o odpoveď, či žiak pokračuje v stravovaní.

-  ak žiak pokračuje v stravovaní , potvrďte, prosím, záujem o stravovanie  od 1.1.2021 spätnou správou triednemu učiteľovi na Edupage do 31.10.2020.

- ak nepokračuje, je potrebné žiaka písomne odhlásiť

V prípade odhlásenia  žiadame zákonných zástupcov o vyplnenie  ODHLÁŠKY ŽIAKA  ZO STRAVOVANIA V ŠJ (zverejnená na stránke školy) od 01.01.2021 a doručenie vedúcej ŠJ pri ZŠ Dolné Zelenice najneskôr do 31.10.2020.

Odhlaska_zo_skolskeho_stravovania_vo_formate(1).pdf​​​​​​​

Žiakom, ktorí budú pokračovať v stravovaní po 01.01.2021 bude v mesiaci november 2020 vydaná poukážka na platbu stravy (január,február 2021), ktorú musí zákonný zástupca uhradiť najneskôr do 20.12.2020! V opačnom prípade, bude dieťa automaticky vylúčené zo stravovania.

Výška stravnej jednotky I. stupeň: 1,08€/obed

II. stupeň: 1,16€/obed