• Dôležitá informácia

• Milí rodičia, vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu v regióne sledujte prosím pozorne a pravidelne stránku školy nakoľko situácia sa rýchlo mení a je pravdepodobné, že budúci týždeň bude školská jedáleň zatvorená a nebude sa variť. Budeme Vás informovať.

• Nástup do školy

• Prázdniny sa nám polaly chýlia ku koncu a 10.1.2022 sa na vás, mile deti, tešíme znova v škole. Nezabudnite na nové čestné vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktoré je najlepšie poslať elektronicky.https://help.edupage.org/?lang_id=2&p=u38/u178/u2462

Potrebovať budete aj 2 rúška, z ktorých jedno budete mať na ústach a nose a druhé, rezervné v taške.

Milí rodičia, chceme Vás poprosiť aby ste si skontrolovali počet minutých testov a tých, ktoré ste zahlásili škole. Ak zistíte, že počet spotrebovaných a zaslaných testov nesedí o rozdiele informujte triednych učiteľov.