• Čítanie s porozumením

• Našu školu navštívil p.Hujdič, ktorý sa venuje čitateľskej gramotnosti. Našim žiakom hravou, súťaživou a vtipnou formou priblížil svet kníh. Svojim prístupom zaujal aj zatvrdnutých nečitateľov. Všetci žiaci sa zapájali a prejavili záujem o príbeh knihy...."ktorú si musia dočítať doma".  Ďakujeme p. Hujdičovi za to ako nám pripomenul, že kniha má stále svoje čaro a dokáže nás vtiahnuť do deja i napriek silnému tlaku mobilov, tabletov.....

Do galérie Čítanie s porozumením boli pridané fotografie.

• Exkurzia Sedliská

• Žiaci 5. a 6. ročníka sa zúčastnili exkurzie do chránenej oblasti v blízkosti Hlohovca Sedliská (Poniklecová lúčka). Pod vedením Mgr. Miroslava Vargu (pracovníka vlastivedného múzea) sa žiaci dozvedeli o chránenej oblasti mnoho zaujímavých informácií.

• Div. predstavenie Janko Hraško

• Nevynechať v škole za rok viac ako 20 hodín nie je jednoduché. Žiakov, ktorým sa to podarí, chceme odmeniť, ostatných motivovať. Už niekoľko rokov vymýšľame pre nich odmenu. Vždy sa nájde skupinka do 12 detí a tie namiesto učenia idú na výlet, do divadla, do kina, či dostanú mimoriadnu odmenu. Dva roky za  sebou sme boli v divadle. Zábery vo fotoalbume zachytávajú cestu vlakom do Nitry a ďalšie príjemný pobyt v Piešťanoch a predstavenie Janko Hraško v Dome umenia. Užili sme si to. Neľutujeme čas. Pridaj sa k nám! Veľa zdravia všetkým a zase o rok!  Vďaka rade rodičov za spoluprácu!

• Zápis do prvého ročníka

• Vážení rodičia !

Zápis do prvého ročníka sa uskutoční

18. apríla 2018 (streda)

v čase od 14,00 – 17,00 hod. v budove pri hlavnej ceste.

Zákonný zástupca dieťaťa pri zápise predloží   rodný list dieťaťa -  stačí fotokópia a svoj občiansky preukaz.  Pri zápise taktiež uhradí poplatok 20 € (poplatok zahŕňa Moje prvé čiary, Písmenká moji kamaráti 6ks , iné pracovné zošity k predmetom ,časopis Vrabček).

Dieťa je možné zapísať počas celého mesiaca apríl na riaditeľstve školy  na vopred dohodnutom termíne  na tel. č. 033/7445229

• Oznam

• Dňa 4. 4. 2018 (streda) sa pre rodičov 9. roč. uskutočnia konzultačné hodiny s výchovný poradcom od 14:30 do 16:00 hod. ohľadom prihlášok na SŠ a prevzatia zápisných lístkov. Účasť je nutná!

• Duálne vzdelávanie

• Vážení rodičia žiakov 9. ročníka. Stretávame sa s novým pojmom - duálne vzdelávanie. Bližšie informácie čo to vlastne je a aké sú výhody takéhoto vzdelávania nájdete TU

Ponuku učebných miest v Trnavskom samosprávnom kraji nájdete pre školský rok 2018/2019 TU.

• Oznam

• Riaditeľka ZŠ s MŠ udeľuje v deň 21. 3. 2018 žiakom 1. až 8. ročníka riaditeľské voľno  z dôvodu zabezpečenia plynulého priebehu Testovania 9. V tento deň nebude v prevádzke ŠKD ani jedáleň.

• Mega úspech našich atlétiek !

• Na Majstrovstvách SR v ľahkej atletike v Trnave, získali naše dievčatá 9. ročníka: Katka Mišovičová  3. miesto v behu na 300m, Valéria Dulinová 3. miesto vo vrhu guľou. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy v najvyššej súťaži! Nech sa Vám darí aj naďalej.

• Šúrovské hry

• Zmiešané družstvo žiakov z Dolných Zeleníc, získalo na Šúrovských hrách v celkovom hodnotení 2. miesto. Skvelé výkony a správanie našich športovcov oceňujeme . Boli ste super!

• VŠEVEDKO

•      Dňa 30.11.2017 sa zúčastnilo 12 žiakov z ročníkov 2.- 4. celoslovenskej vedomostnej súťaže Všetkovedko. Celkovo súťažilo 20 470 detí. Našim žiakom sa darilo nasledovne: Osem žiakov – Roman Moravec, Jakub Lenghart, Martina Máťašová, Adrián Koštial, Jakub Kunkela, Mária Lépes, Samuel Kollár a Lucia Fančovičová – získalo titul Všetkovedkov učeň. Štyria žiaci: Stela Bajzíková, Marianna Máťašová ( 3.r.), Viktória Čerešníková a Sofia Mia Kopúnová ( 4.r.) získali titul VŠETKOVEDKO.

Najlepšie uspela Marianna Máťašová, ktorá bola v rámci Slovenska na 31. mieste a získala titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY.

Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme!

Mgr. Helena Knapová – koordinátor súťaže

• Oznam

• Vedúca jedálne oznamuje, že posledný týždeň t. j. od 25. 6. do 28. 6. 2018 nie je možné sa odhlásiť z obedov, pretože do konca školského roka sa musia minúť všetky potraviny, ktoré sú už objednané. Pri neprítomnosti na vyučovaní je potrební si prísť pre obed. Ďakujem za porozumenie. Vedúca ŠJ p. Rauová.