• Oznam

• Riaditeľka ZŠ s MŠ udeľuje v deň 21. 3. 2018 žiakom 1. až 8. ročníka riaditeľské voľno  z dôvodu zabezpečenia plynulého priebehu Testovania 9. V tento deň nebude v prevádzke ŠKD ani jedáleň.

• Mega úspech našich atlétiek !

• Na Majstrovstvách SR v ľahkej atletike v Trnave, získali naše dievčatá 9. ročníka: Katka Mišovičová  3. miesto v behu na 300m, Valéria Dulinová 3. miesto vo vrhu guľou. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy v najvyššej súťaži! Nech sa Vám darí aj naďalej.

• Šúrovské hry

• Zmiešané družstvo žiakov z Dolných Zeleníc, získalo na Šúrovských hrách v celkovom hodnotení 2. miesto. Skvelé výkony a správanie našich športovcov oceňujeme . Boli ste super!

• VŠEVEDKO

•      Dňa 30.11.2017 sa zúčastnilo 12 žiakov z ročníkov 2.- 4. celoslovenskej vedomostnej súťaže Všetkovedko. Celkovo súťažilo 20 470 detí. Našim žiakom sa darilo nasledovne: Osem žiakov – Roman Moravec, Jakub Lenghart, Martina Máťašová, Adrián Koštial, Jakub Kunkela, Mária Lépes, Samuel Kollár a Lucia Fančovičová – získalo titul Všetkovedkov učeň. Štyria žiaci: Stela Bajzíková, Marianna Máťašová ( 3.r.), Viktória Čerešníková a Sofia Mia Kopúnová ( 4.r.) získali titul VŠETKOVEDKO.

Najlepšie uspela Marianna Máťašová, ktorá bola v rámci Slovenska na 31. mieste a získala titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY.

Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme!

Mgr. Helena Knapová – koordinátor súťaže

• Oznam

• Vedúca jedálne oznamuje, že posledný týždeň t. j. od 25. 6. do 28. 6. 2018 nie je možné sa odhlásiť z obedov, pretože do konca školského roka sa musia minúť všetky potraviny, ktoré sú už objednané. Pri neprítomnosti na vyučovaní je potrební si prísť pre obed. Ďakujem za porozumenie. Vedúca ŠJ p. Rauová.

• Oznam

• Dňa 31. 1. 2018 dostanú žiaci počas triednických hodín Výpisy známok za uplynulý polrok. Triednická hodina na prvom stupni bude počas 4. vyučovacej hodiny a na druhom stupni bude počas 5. vyučovacej hodiny. Triednickou hodinou vyučovanie v tento deň končí.

• Úspech na OAJ

• Tomáš Mikuš úspešne reprezentoval našu školu v okresnom kole na olympiáde z anglického jazyka kde sa umiestnil vo svojej kategórii na 2. mieste. Srdečne mu gratulujeme.

• Krajské kolo v ľahkej atletike

• Obrovský úspech našich žiakov !

Katka Mišovičová 1. miesto v behu na 300m

3. miesto v behu na 60 m

Vava Dulinová      1. miesto vo vrhu guľou

6. miesto v hode kriketovou loptičkou

Kevin Sitai               5. miesto v behu na 60m

Katka a Valéria postupujú na Majstrovstvá Slovenska !

Srdečne blahoželáme všetkým a držíme palce v najvyššej súťaži

• Okresné kolo v ľahkej atletike

• Víťazi:

1. miesto:

Sitai Kevin – beh na 60 m

Mišovičová Katka – beh na 60m, 300m

Dulinová Valéria – vrh guľou , hod kriketovou loptičkou

2. miesto :

Sitai Kevin – hod kriket. loptičkou

Králik Kristián – vrh guľou, skok do výšky

G R A T U L U J E M E !

Ďalší výborní atléti :

Bango Nicolas, Bango Slavko, Horváth, Petická,

Žiaci, ktorí prispeli do počtu bodov:

Backárová, Kotrubčíková, Skurčáková, Spálová, Fančovičová, Synaková

Hrivnák, Pavkov, bratia Moravcoví

Celkové poradie:

CHLAPCI  - 3. miesto

DIEVČATÁ – 4. miesto

BOJUJEME ĎALEJ !!!!!!

31. 5. – 1.6. 2018  nás čakajú            Šúrovské  hry

AKO TO DOPADNE ??????

• Linka pomoci

• Prines použitý, nefunkčný mobil , odovzdaj ho tr. p. učiteľke a spravíš dobrý skutok . Prispeješ do verejnej zbierky Lienky pomoci , kt. pomáha seniorom . Vianoce sú čas výmeny mobilov ! Ukáž svoje dobré srdce a pomáhaj!